Haber Detayı
01 Aralık 2019 - Pazar 15:13 Bu haber 2271 kez okundu
 
ES26DER 1. Olağan Genel Kurulunu Yaptı
Eskişehir Kültür Sanat ve Sosyal Hizmetler Yardımlaşma Derneği (ES26DER) 1. Olağan Genel Kurulunu üyeleri ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirdi.
Asayiş Haberi
ES26DER 1. Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan Eskişehir Kültür Sanat ve Sosyal Hizmetler Yardımlaşma Derneği (ES26DER) 1. Olağan Genel Kurulunun divan başkanlığına İsmet Aydın, seçildi.

ES26DER Genel Merkez binasında gerçekleştirilen Eskişehir Kültür Sanat ve Sosyal Hizmetler Yardımlaşma Derneği (ES26DER) 1. Olağan Genel Kurulunun açılış konuşmasını yapan Başkan Mehmet Güler, “Genel kurulumuza katılan tüm üye ve konuklarımıza teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte güzel bir yola çıktık ve daha da çoğalarak büyüyeceğimizi düşünüyorum. Memleket meselesinin her kademesinde bizlerin adımları ve izleri olacağına inanıyorum. Ben bu inançla yola çıktım eminim ki burada ki herkeste aynı inançta” diye konuştu.

Konuşmanın ardından faaliyet raporu ve mali rapor okunarak onaylandı. Ardından yapılan seçimde yönetim şu isimlerden oluştu; Mehmet Güler, Mehmet Demirci, Tuğçe Petek, Güler Çıldır, Ömer Uysal, Sezgin Aydın, Yücel Bayır.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: ES26DER, 1., Olağan, Genel, Kurulunu, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı