Haber Detayı
03 Nisan 2017 - Pazartesi 20:27 Bu haber 633 kez okundu
 
Ev Ev, Sokak Sokak Chp Kepez’de
CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Kepez ilçesinde referandum çalışmalarında yaptığı konuşmalarında “17 Nisan sabahı sandıktan hangi sonuç çıkarsa çıksın, bu topraklarda birlikte yaşamayı sürdüreceğiz.
Politika Haberi
Ev Ev, Sokak Sokak Chp Kepez’de

Bize düşen görev, Türkiye Cumhuriyeti’nin modern dünyadaki yerini korumaya devam etmesi için üstümüze düşeni eksiksiz yerine getirmektir.” dedi.

KEPEZ’DE ÇALMADIK KAPI BIRAKMADILAR

CHP Antalya İl Kadın Kolları’nın Kepez ilçesinde Avni Tolunay, Duraliler, Şafak, Ünsal, Fatih, Göçerler, Çamlıbel, Esentepe, Kazım Karabekir, Erenköy, Güneş, Mehmet Akif, Fevzi Çakmak, Varsak, Karşıyaka, Teomanpaşa ve Altınova çalışmalar yoğunlaştı. İl seçim komitesince yürütülen referandum kampanyasına, İl yöneticileri, ilçe yöneticileri, İl kadın kolları yöneticileri, il Gençlik Kolları yöneticileri, gönüllüler ve partililerle birlikte, 3 grup halinde yürütülüyor. Heyet, 5 günlük Kepez çalışmasının da; mahallelerde kapı kapı ev ziyaretleri, kahve toplantıları, esnaf ziyaretleri ve pazar yerlerinde geçici kurulan referandum stantlarıyla, hayatımızda nelerin değişeceğini anlatıyor.

SORUNLAR BÜYÜYEREK ARTIYOR

16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği hakkında bilgiler veren CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, “Önümüze getirilen bu anayasa değişikliği, ülkemizde yaşanan ekonomik sorunları, son 15 yılda dağ gibi büyüyen işsizliği çözmeyecek. Tarlada ürünü bırakan üreticimizin sıkıntılarını gidermeyecek, gidermenin ötesinde sorunları daha çok büyütecek” dedi.

“DİKKAT ETMELİYİZ”

“Tek adam rejimiyle cumhurbaşkanının siyasi parti lideri konumuna gelmesiyle doğacak sıkıntılar ile halkı kutuplaştırarak bir yere varılamayacağı açıktır” diyen Deveci daha sonra şunları kaydetti: “Halkı bölmeye çalışmanın vebalinin büyüktür.  Bizleri ayrıştırmak istiyorlar buna dikkat etmeliyiz. Oysa 17 Nisan sabahı sandıktan hangi sonuç çıkarsa çıksın, bu ülkenin kuruluşunda olduğu gibi Türkiye Cumhuriyetini birlikte yaşatmaya devam edeceğiz. Bize düşen görev, Türkiye Cumhuriyeti’nin modern dünyadaki yerini korumaya devam etmesi için üstümüze düşeni eksiksiz yerine getirmektir.” 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Ev, Ev,, Sokak, Sokak, Chp, Kepez’de,
Yorumlar
Haber Yazılımı