Haber Detayı
30 Haziran 2019 - Pazar 23:34 Bu haber 2810 kez okundu
 
Güç Birliği Ticaret Ortaklığı Büyüyor
Güç Birliği Ticaret Ortaklığı yapılanma çalışmalarına hızla devam ediyor. Güç Birliğinin kurucularından Ali Karnap bu ortaklıkla ilgili açıklamalarda bulundu
Ekonomi Haberi
Güç Birliği Ticaret Ortaklığı Büyüyor

Birlikten kuvvet doğar' atasözünü hayata geçirmeyi başaran Güç birliği iş insanlarının oluşturduğu ‘‘Güç Birliği Ticaret Ortaklığı''nın üye şirket sayısı '600’ü aştı. Özelleştirilen şirketlere talip olma, büyük ihalelere katılma ve dış ticaret amaçları ile güç birliği şirketleri, GB emlak, organik ürünler kahvaltı evi, radyo tv ajans, marketing, otomotiv, tekstil, hukuk, eğitim akademisi, sertifika, teknoloji, tarım ve hayvancılık, hobi bahçesi sağlık turizmi, personel temini, turizm, bankacılık, marketçilik, inşaat ve taahhüt işleri gibi değişik sektörlerde faaliyet gösteriyor.

Türkiye'de bu alandaki ilk örneği tek Ticaret ortaklığı  çatısı altında 100 işadamının katılımı ile 1 yıl önce çalışmalarına başladıklarını  anlatan Güç birliği Ticaret ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Ali KARNAP , bu konuda ilk örnek olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Güç birliği Ticaret Ortaklığı örneğinin zaman içinde dalga dalga Türkiye geneline yayıldığını anlatan Karnap,

Avrupa da 'de bir üniversitenin bu modeli ders konusu olarak ele aldığına işaret etti. Ali KARNAP, güç birliği girişimlerinin istihdam sorununa çözümün yanında, ekonomiye de büyük katkılar sağlayacağını kaydetti. KARNAP, bu girişim ile yaklaşık 6 bin kişinin birlikteliğini sağlayacaklarını 35 sektörde başta olmak üzere gıda tekstil ve hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirketin resmi oluşumunun ardından GB Bank, GB Sigorta, GB Emlak Gayrimenkul Geliştirme, GB Mağazacılık ve GB Turizm şirketlerini kurduklarını anlattı.

35 sektörel iş konusunda iddialı olduklarını ifade eden Karnap, şöyle konuştu:

Sağlık turizmi, hobi bahçeleri, GB emlak, organik ürünlerde iddialı olduklarını ve yakın bir süreçte farkı kazancı güç birliği ile yakalayacaksınız

 Büyük atılımlarla sosyal kültürel ekonomi ve ticaret hayatınıza renk katıp değerlerinize değer katabilirsiniz. BIZ olmak adına çıkmış olduğumuz bu yolda birliğimize dâhil olan her kurum kişiyi destekleyerek büyütecek ve geliştireceğiz.

Misyonuna uygun hareket edecek olan kurumumuz istikbale güzel bir armağan olacaktır.

''Güç Birliği vizyon sahiplerinin durağı değil iniş noktasıdır'' dedi.

 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Güç, Birliği, Ticaret, Ortaklığı, Büyüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı