Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 13:09 Bu haber 1750 kez okundu
 
Güler’den Polis Haftası Mesajı
Anadolu Birliği Partisi (ABP) Akdeniz Bölge Başkanı Mehmet Güler, Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Politika Haberi
Güler’den Polis Haftası Mesajı

Emniyet Teşkilatı’nın ülkemizin en köklü kurumlarından biri olduğunu vurgulayan Anadolu Birliği Partisi (ABP) Akdeniz Bölge Başkanı Mehmet Güler, “Köklü bir geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatımız, 175 yıldan beri ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak ve halkımızın can, mal ve namusunu korumak için 24 saat görevinin başında özveriyle hizmet etmektedir” dedi. 

Anadolu Birliği Partisi (ABP) Akdeniz Bölge Başkanı Mehmet Güler, yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi: “Yetkilerini yasalardan, gücünü halkımızdan alan Emniyet Teşkilatımız, demokrasimizin ve temel hak ve özgürlüklerin korunması; toplumun barış, huzur ve güvenlik içinde yaşamasının sağlanması gibi önemli görevler üstlenmiştir. Mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışan polisimizin toplumsal barış ve huzuru temininde kuşkusuz halkımızın desteğinin de önemli rolü bulunmaktadır.

Halk olarak, suç işlemeye zemin hazırlayan sosyal, ekonomik ve kültürel nedenlere karşı birlikte mücadele etmeli, toplumsal barış ve huzurun aile içi eğitimden başladığını unutmamalıyız. Yaşadığımız kentlerde huzur ve güvenle yaşayabilmek için çocuklarımıza, gençlerimize sahip çıkmalı; asayiş ve emniyetimizi sağlayan polisimize yardımcı olmalıyız. Bu vesileyle,

Emniyet Teşkilatımızın 175. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, görevlerini yaparken şehit olan kahraman polislerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Emniyet mensuplarına görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum.”

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Güler’den, Polis, Haftası, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı