Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 23:19 Bu haber 2099 kez okundu
 
Hakan Tütüncü’den En Fanatik Nikâh
Gazeteci Mahsum Altaş ile hayatını birleştirdi. Çiftin nikâhını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Antalya Stadyumunda kıydı.
Magazin Haberi
Hakan Tütüncü’den En Fanatik Nikâh

Hazel ve Mahsum çiftin nikâhını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kıydı. Belediye başkanlığı döneminde ilk defa bir stadyumda nikâh kıydığını belirten Hakan Tütüncü, “İlk defa stadyumda nikâh kıyıyorum. Benim için de özel ve güzel bir gün oldu. Şimdi düşünüyorum da daha farklı mekânlarda da nikâh kıyabilirim. Bunları bir liste yapayım” dedi. Tütüncü’nün esprili konuşması davetliler tarafından alkışlarla karşılandı. Heyecanlı oldukları her hallerinden belli olan Hazel, Mahsum Altaş’ı aileleri, sevenleri dost ve arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü nikah esnasında Gelin Hazel’in ayakkabısının altına bekâr arkadaşlarının isimlerini yazması ise keyifli anlara sahne oldu.

Antalyaspor atkıları ve Türk Bayrağı ile süslenen ve Antalya Stadı'nda kurulan nikâh masasında evet diyen çifte bir ömür boyu mutluluk dileyen Hakan Tütüncü nikâh sonrası konuklarla birlikte selfi çekimi yaptı.

Hazel ve Mahsum çiftine Antalya Haber Takip Gazetesi olarak ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Hakan, Tütüncü’den, En, Fanatik, Nikâh,
Yorumlar
Haber Yazılımı