Haber Detayı
13 Nisan 2017 - Perşembe 02:32 Bu haber 1189 kez okundu
 
Hastanede Yatan veya Evde Sağlık Hizmeti Alan Vatandaşlarımızın Referandumda Oy Kullanabilmeleri İçin Hazırız
Vatandaşlarımızın en temel haklarından olan oy kullanmalarının sağlanması ve halkın iradesinin en üst seviyede gerçekleşmesi büyük önem arz etmektedir.
Sağlık Haberi
Hastanede Yatan veya Evde Sağlık Hizmeti Alan Vatandaşlarımızın Referandumda Oy Kullanabilmeleri İçin Hazırız

Sayın Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ’ın talimatları ile ilimizde İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği koordinasyonunda evinde sağlık hizmeti alan, hastanede yatan, sağlık yardımı olmaksızın oy vermeye gidemeyecek vatandaşlarımıza destek olacağız.

Hastalarımız ya da hasta yakınlarımız ilgili taleplerini, evde sağlık hizmetleri çağrı merkezinin 444 38 33 numaralı telefonunu arayarak iletebilirler. Halk Sağlığı Müdürlüğümüz bünyesinde hizmet veren Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezi de kendilerine kayıtlı tüm hastalara ulaşmaya çalışacaklar ve referandum günü dahil görev yapacaklar.

Talepte bulunmuş ya da kendilerine ulaşılmış olan, evde sağlık hizmeti ekibi desteği olmadan oy kullanmaya gidemeyeceği belirlenen uygun hastalar hasta nakil araçları ile oy verecekleri merkezlere taşınacak ve oy verme işlemi sonrası alındıkları yere geri götürüleceklerdir.

Kamuoyuna önemle duyurulur.

Bilgi için  :  444 38 33

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Hastanede, Yatan, veya, Evde, Sağlık, Hizmeti, Alan, Vatandaşlarımızın, Referandumda, Oy, Kullanabilmeleri, İçin, Hazırız,
Yorumlar
Haber Yazılımı