Haber Detayı
15 Kasım 2018 - Perşembe 12:25 Bu haber 1693 kez okundu
 
Hizmeti Hemşehrilerinin Ayağına Götürüyor
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her hafta farklı mahallelerdeki siteleri ziyaret ederek, hemşehrilerinin belediye hizmetleriyle ilgili talep ve beklentilerine yerinde çözüm üretiyor.
Gündem Haberi
Hizmeti Hemşehrilerinin Ayağına Götürüyor

Başkan Hakan Tütüncü, talepleri yerinde dinleyip çözüm ürettiği site ziyaretlerini bu hafta Varsak Karşıyaka mahallesinde sürdürdü.
Beyt, Huzurkent ve Ergin sitelerini ziyaret eden Başkan Tütüncü, site yöneticilerinin ve sakinlerinin temel belediyecilik hizmetleriyle ilgili taleplerini dinledi.

Bölgelerine yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren site yaşayanları, toplu ulaşım, çevre temizliği, bahçe peyzajı ve açık hava spor etkinliği alanı gibi talepleri dile getirdiler.

Tütüncü, belediyesiyle ilgili taleplerin yapılması için bürokratlarına talimat verirken, toplu ulaşımla ilgili istekleri de telefonla aradığı Antalya Büyükşehir Belediyesi bürokratlarına iletti. 

“7 gün 24 saat hemşehrilerimin emrindeyim”
Hemşehrilerinin hizmet taleplerini yerine getirmek için mesai anlayışı olmadan gece-gündüz çalıştıklarına işaret eden Tütüncü, “Varsak Karşıyaka Mahallesi’nde 9 yıllık görev süremde rekor düzeyde mahalle parkı, asfalt, yeni yol çalışması gerçekleştirdik. Mahallemize yeni hizmetler getirmek için de aralıksız çalışıyoruz. 7 gün 24 saat hemşehrilerimin emrindeyim. Siteleri ziyaret ederek; hem gönül birlikteliğimizi, kardeşliğimizi pekiştiriyor hem de talep ve beklentilere birlikte çözüm üretiyoruz.” açıklamasını yaptı.
Tütüncü, ilçesindeki siteleri ziyaret etmeyi sürdüreceğini de sözlerine ekledi.
Site ziyaretlerine meclis üyeleri Ali Fidan ile Mehmet Yarbaş da eşlik etti.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Hizmeti, Hemşehrilerinin, Ayağına, Götürüyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı