Haber Detayı
22 Mayıs 2021 - Cumartesi 20:51 Bu haber 3752 kez okundu
 
İyi Parti İl Başkanı Mehmet Başaran: “Genel Başkanımıza Yapılan Saldırıyı Şiddetle Kınıyor ve Lanetliyorum”
İyi Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener’e Rize’nin İkizdere ilçesinde esnaf ziyareti yaptığı sırada bir grup tarafından gerçekleştirilen provokasyona çok sert tepki gösterdi.
Politika Haberi
İyi Parti İl Başkanı Mehmet Başaran:  “Genel Başkanımıza Yapılan Saldırıyı Şiddetle Kınıyor ve Lanetliyorum”

İyi Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener’e Rize’nin İkizdere ilçesinde esnaf ziyareti yaptığı sırada bir grup tarafından gerçekleştirilen provokasyona çok sert tepki gösterdi.

HALKIMIZ HER ŞEYİN FARKINDA

Başkan Mehmet Başaran, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Rize Programı'nda halkın büyük ilgi ve alakasıyla karşılanmasının bazı kesimleri rahatsız ettiğinin farkında olduklarını belirterek, “Sayın Genel Başkanımız İkizdere ilçesinde esnaf ziyareti yaptığı sırada bir kadın ‘PKK ile işbirliği yaparken burada ne işiniz var” diyerek provokasyonda bulunuyor. Meral Akşener ise vatandaşa ‘Megri megri’yi ben mi söyledim. Osman Öcalan’ın mektubunu ben mi okutturdum?’ diyerek tepki gösteriyor. Bu sırada çevrede bulunan vatandaşlar da Genel Başkanımıza alkışlarla destek veriyor. Açıkçası halkımız bu tür alçakça yapılan provokasyonların çok iyi farkında. Sayın Akşener’e yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyor ve lanetliyorum” dedi

BİR AN ÖNCE CEZALANDIRILMALILAR

Başkan Başaran, Meral Akşener’e yapılan alçakça provokasyon öncesi sosyal medyadaki bazı hesaplardan ölüm tehditleri yapıldığının da ortaya çıktığını hatırlatarak, “Yapılan paylaşımlarda, ‘Rize İkizdere’de bu kadını orada öldürün. İkizderelilere sesleniyorum. Meral Akşener hainini orada taşlayın’ gibi ölüm tehditlerinde bulunuluyor. Bu tehditler kesinlikle karşılıksız kalmamalıdır. Buradan ülkemizin değerli hakimlerine ve savcılarına sesleniyorum, bu alçakça paylaşımları yazma cesaretini gösterenler bir an önce ortaya çıkarılıp cezalandırılmalıdır” diye konuştu.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: İyi, Parti, İl, Başkanı, Mehmet, Başaran:, , “Genel, Başkanımıza, Yapılan, Saldırıyı, Şiddetle, Kınıyor, ve, Lanetliyorum”,
Yorumlar
Haber Yazılımı