Haber Detayı
27 Haziran 2020 - Cumartesi 20:55 Bu haber 1671 kez okundu
 
İyi Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur’dan Teşekkür Yemeği
İyi Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur Kanaat Önderleri ve Mahalle Sorumlarına Yemek Verdi
Politika Haberi
İyi Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur’dan Teşekkür Yemeği

Atatürk Parkı Alara Restoran’da düzenlenen teşekkür yemeğe İyi Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur’un yani sıra Kanaat Önderleri ve Mahalle Sorumları katıldı.

Teşekkür yemeğinde konuşan İyi Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur, “Biz bu yola çıkarken millete efendi olmak için çıkmadık. Biz millete hizmetkâr olmak için çıktık. Ve inşallah milletimize, mazlumlara hizmetkâr olmaya hep birlikte devam edeceğiz. Yükümüz ağır, sorumluluğumuz büyük. İyi Partiye inanan büyük bir kitle, büyük bir kadro var. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener öncülüğünde İyi Partinin çıtası çok yükseldi. 09 Temmuz 2020’de Cam Piramitte yapacağımız Muratpaşa İlçesi 1. Olağan kongremizde tamamlayarak sorumluluğumuzu yerine getirmiş olacağız. Göreve hazırız, koşturmaya hazırız. Kapı kapı dolaşmaya, bütün gönüllere girmeye hazırız. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpmeye hazırız. Ben bu geceyi onurlandıran siz değerli dava arkadaşlarıma tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum" şeklinde konuştu.

İyi Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur, “Atatürk Parkı Alara Restoran’da 30 Haziran 2020 günü akşamı Teşekkür yemeğimizi üyelerimiz tarafından seçilen 392 delegemize de vereceğiz” dedi

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: İyi, Parti, Muratpaşa, İlçe, Başkanı, Semih, Tayfur’dan, Teşekkür, Yemeği,
Yorumlar
Haber Yazılımı