Haber Detayı
02 Eylül 2020 - Çarşamba 20:31 Bu haber 1377 kez okundu
 
Karatepe Mahallesi’nde Cadde Ve Sokaklara Asfalt
Yaz döneminde yayla yollarının asfalt çalışmasını büyük ölçüde tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, şimdi de kent merkezinde yer alan kırsal mahallelerde asfalt çalışmalarına başladı.
Belediyeler Haberi
Karatepe Mahallesi’nde Cadde Ve Sokaklara Asfalt

Yaz döneminde yayla yollarının asfalt çalışmasını büyük ölçüde tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, şimdi de kent merkezinde yer alan kırsal mahallelerde asfalt çalışmalarına başladı.

Konyaaltı Belediyesi, özellikle kış aylarında ulaşımda sorun yaşanan cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarına başladı. Yaz döneminde asfalt çalışmalarının büyük ölçüde tamamladığı yayla yolları sonrası kent merkezinde kırsal mahallelerde çalışma başlatan Konyaaltı Belediyesi, Karatepe Mahallesi’nde cadde ve sokakları asfaltladı. Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Beşkazalı ve Araflar Caddesi ile 2925, 2932, 2924, 2901, 2913 sokaklarında sathi asfalt çalışması yaptı.

KIRSAL MAHALLELERİMİZE YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK

Göreve geldiği ilk günden bu yana kırsal mahallelerin yaşadıkları sorunların çözümü için çalıştıklarını ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Kent merkezini kırsal mahallelerimize bağlayan yollarda daha sağlıklı ve kalıcı çözümler üretmek istiyoruz. Bu mahallelerimizde cadde ve sokakların asfaltını yapıyoruz. Son olarak Karatepe Mahallemizde iki cadde ve beş ayrı sokakta sathi asfalt çalışması yaptık. Amacımız ilçe halkımızın yaklaşan kış ayında yağmurdan çamurdan kurtulması. Pandemi döneminde de ilçe halkımıza hizmet noktasında tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

MUHTARDAN BAŞKAN ESEN’E TEŞEKKÜR

Konyaaltı Belediyesi’nin mahallelerinde yaptığı çalışmalardan son derece memnun olduklarını ifade eden Karatepe Mahalle Muhtarı Hüseyin Yılmaz Gezer, “Mahallemizde asfaltlanmamış cadde ve sokak kalmadı. Konyaaltı Belediyesi ekipleri büyük bir gayretle asfalt çalışmalarını kısa süre içinde tamamladı. Hizmetlerinden dolayı Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen başta olmak üzere belediye çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Karatepe, Mahallesi’nde, Cadde, Ve, Sokaklara, Asfalt,
Yorumlar
Haber Yazılımı