Haber Detayı
26 Ağustos 2021 - Perşembe 21:07 Bu haber 2022 kez okundu
 
Kaymakam Ergün Muhtarlarla Buluştu
Aksu Kaymakamı Aydın Ergün muhtarlar ile bir araya geldi. Aksu Kaymakamı Aydın Ergün başkanlığında 35 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısında; İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde r
Asayiş Haberi
Kaymakam Ergün Muhtarlarla Buluştu

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün muhtarlar ile bir araya geldi. Aksu Kaymakamı Aydın Ergün başkanlığında 35 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısında; İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan Aile Masasından Sorumlu Komiser Yardımcısı Orhan Aslan tarafından aile içi ve kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda muhtarlara eğitim verildi. Orman yangınlarına yönelik dikkat edilmesi gereken hususlar ve alınan tedbirler ile Covid-19 aşılama çalışmalarına yönelik halkın bilgilendirilmesi konularının da ele alındığı toplantının ardından muhtarların öneri ve istekleri dinlendi.

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün toplantının ardından yaptığı açıklamada; “Hatay’ın Dörtyol ilçesine tayinimin çıkması nedeniyle, 5 yıldır görev yaptığım güzel ilçemiz Aksu’da gerçekleştirdiğimiz son muhtarlar toplantımızda sizlerle bir araya geldik. Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalardan dolayı hepinize bir kez daha çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Kaymakam, Ergün, Muhtarlarla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı