Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 19:49 Bu haber 1669 kez okundu
 
Kepez’de Yağmur Suyu Hattı Çalışmaları Devam Ediyor
Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, alt yapı çalışmaları kapsamında Habibler Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi ile Şelale Mahallesi 7208 sokakta, toplam 1250 metre uzunluğunda yağmur suyu drenaj kanalı çalışması yapıldı.
Belediyeler Haberi
Kepez’de Yağmur Suyu Hattı Çalışmaları Devam Ediyor

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, alt yapı çalışmaları kapsamında Habibler Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi ile Şelale Mahallesi 7208 sokakta,  toplam 1250 metre uzunluğunda yağmur suyu drenaj kanalı çalışması yapıldı.

Kepez Belediyesi’nin ilçenin ihtiyaç duyulan noktalarında devam eden alt yapı çalışmaları kapsamında yağmur suyu drenaj çalışmaları Habibler Mahallesi ve Şelale Mahallesi’nde devam ediyor. Kış mevsimi ile beraber sağanak yağışların başlamasıyla meydana gelebilecek su taşkınlarını önlemek amacıyla yapılan çalışmalar kapsamında, Habibler Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi ile Şelale Mahallesi 7208 sokağa, toplam 1250 metre uzunluğunda yağmur suyu drenaj hattı döşendi. Kepez Belediyesi, Başkan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılından itibaren ilçede 77 kilometrenin üzerinde yağmur suyu drenaj kanalı çalışması yaptı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan su baskınlarını önlemeye yönelik drenaj çalışmalarını gerçekleştirirken, bir yanda da ilçenin dört bir tarafında yol yapım, onarım ve yaya güvenliği için kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.  

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Kepez’de, Yağmur, Suyu, Hattı, Çalışmaları, Devam, Ediyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı