Haber Detayı
13 Nisan 2017 - Perşembe 02:55 Bu haber 357 kez okundu
 
Kepez’e Türel Desteği
Kepez’in birçok birikmiş sorunlarının çözümünde rol alan Büyükşehir Belediyesi Başkanı Türel ile birlikte referandum çalışması yapan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, ‘evet’ oylarının çıkmasıyla ülke yönetiminde de böylesi işbirliği olacağını anlatt
Gündem Haberi
Kepez’e Türel Desteği

Referandum çalışmasına ağırlık veren Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel ile birlikte ilçenin dört bir yanında halk buluşmaları düzenledi.
Kepez’in şehircilik konusunda yıllardır ötelenmiş ve birikmiş sorunlarının Başkan Türel’in desteği ve hizmet yatırımları ile çözüldüğünü hatırlatan Tütüncü, “Büyükşehir Belediyesi’nin bir önceki döneminde aşamadığımız birçok imar sorununu, Başkan Türel döneminde çözüme kavuşturduk. Referandumdan ‘evet’ oylarının çıkmasıyla, Türkiye yönetiminde de çok başlılık ortadan kalkacak ve hızlı bir kalkınma hareketi başlayacak.” şeklinde bir konuşma yaptı.

Vatandaş buluşmaları

AK Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri ve ekibinin hazırladığı programlara dahil olan 2 belediye başkanı, Varsak Esentepe Mahallesi, Osman Gazi Semt Konağı, Teomanpaşa Mahallesi Semt Pazarı ve Fethiyeliler Kıraathanesi, Erenköy Mahallesi ve Göçerler Mahallesi’nde vatandaşlar ile buluştu. Referandumun önemine dikkat çeken konuşmalar yapan belediye başkanları, isteyen herkes ile hatıra fotoğrafı çektirdi, derdi olanların derdini dinledi.

Prangalardan kurtulanacak

İlçe başkanı İşeri’nin açılış konuşmasının ardından Başkan Tütüncü, son olarak da Türel konuşma yaptı. Referandumdan ‘evet’ oyu çıkmasını isteyen belediye başkanları, böylelikle Antalya ölçeğinde gösterdikleri başarının Türkiye ölçeğinde de sergilenebileceğini vurguladı. Yeni sistem ile ülke yönetimindeki prangalardan kurtulanacağının altını çizen başkanlar, herkesi Pazar günü sandığa gitmeye davet etti. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Kepez’e, Türel, Desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı