Haber Detayı
31 Mart 2017 - Cuma 23:32 Bu haber 339 kez okundu
 
Kepez’in Yolları Yenileniyor
Kepez’deki yeni yerleşim yerlerinin şehircilik eksiklikleri giderilirken, bir yandan da eski mahallelerin tüm altyapıları yenileniyor.
Gündem Haberi
Kepez’in Yolları Yenileniyor

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yeni oluşan yerleşim yerlerinin altyapı çalışmalarını üstlenirken, bir yandan da eski mahallelerin yol ve kaldırımlarını yeniliyor.

Antalya’nın nüfusu en fazla olan ilçenin alt yapı talepleri, nüfus artışıyla paralellik gösteriyor. Gereksinimlere cevap vermek makine parkını güçlendirip personel takviyesi yapan müdürlük, aynı zaman diliminde ilçenin dört bir yanında faaliyet gösteriyor.

Tebrikleri kabul etti

Antalya’nın en eski mahallelerinden Fabrikalar’daki asfalt yenileme ve kaldırım çalışmasını ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, işçileri ile el sıkışarak kolaylıklar diledi. Sokakta karşılaştığı vatandaşların tebrik ve teşekkürlerini de kabul eden Başkan Tütüncü, mahalle sakinlerinin taleplerini de dinleme fırsatı buldu.

Modern şehir yapılıyor

Fabrikalar Mahallesi’ni Kepez’in merkez mahallelerinden biri olduğunu belirten Tütüncü, buradaki önemli altyapı çalışmalarını tamamladıklarını söyledi. Bununla birlikte de aynı zamanda asfalt yenileme çalışmalarını tamamladıklarını belirten Tütüncü, “Her türlü altyapı tamamlandı. Modern bir şehrin tüm gerekli altyapısı bitti. İmar ile ilgili zaten her türlü sorunu çözülmüştü. Bu başarı hepimizin.” diye konuştu. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Kepez’in, Yolları, Yenileniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı