Haber Detayı
06 Nisan 2017 - Perşembe 21:20 Bu haber 1351 kez okundu
 
Kktc Kick Boks Milli Takımı Aksu’ da
06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’ da gerçekleştirilecek 2. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasına katılan KKTC Kick Boks Milli Takımı, turnuva öncesinde Aksu Belediyesini ziyaret etti.
Spor Haberi
Kktc Kick Boks Milli Takımı Aksu’ da

Kafile Başkanı Halil Yarıcıoğlu, Genel Sekreter Mehmet İngenç, İdareci Ümit Nusret, KKTC Milli Takım Antrenörü Cuma Öztürk, Antrenör Yardımcısı Umar Aziz ve 10 sporcudan oluşana heyet, Aksu Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Aydoğmuş, Hakkı Çoşgun ve Meclis Üyesi Ferit Özçelik ile biraraya geldi.

Büyükler, gençler, yıldızlar ve minikler kategorisinde yapılacak turnuvanın 6- 9 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirileceğini belirten heyet yetkilileri,  yaklaşık 1500 sporcunun katılacağı  2. Uluslararası OPEN Kick Boks Turnuvası öncesinde, KKTC Kick Boks Milli Takımı olarak Aksu Belediyesine nezaket ziyaretinde bulunduklarını dile getirdi. Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Aydoğmuş da yavru vatandan gelen heyetin nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek KKTC Kick Boks Milli Takımına, turnuvada başarılar diledi.

Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Aydoğmuş’ un odasında gerçekleştirilen ziyarete Belediye Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun ve Meclis Üyesi Ferit Özçelik de eşlik etti. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Kktc, Kick, Boks, Milli, Takımı, Aksu’, da,
Yorumlar
Haber Yazılımı