Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 20:54 Bu haber 3695 kez okundu
 
Konyaaltı Belediyesi Hayvan Katliamına Özür Mesajı
www.antalyahabertakip.com haber sitesinde CHP’li Semih Esen’den Hayvan Katliamı başlıklı ,yaptığımız haber üzerine Konyaaltı Belediyesi Açıklama ve Özür mesajı yayınladı.
Gündem Haberi
Konyaaltı Belediyesi Hayvan Katliamına Özür Mesajı

CHP’li Semih Esen’den Hayvan Katliamı Başlıklı haberimiz üzerine Konyaaltı Belediyesinin yayınladığı Açıklama ve Özür mesajında şu açıklamada bulundu. “Belediyemize ait Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bugün meydana gelen hayvan ölümleri, tüm hayvan severleri ve kamuoyunu üzdüğü gibi bizi de derinden yaralamıştır.

Olayla ilgili idari ve adli soruşturmaya derhal başlanmış olup ilk bulgular, ölümlerin bir sabotaj neticesinde gerçekleştiği şüphesini kuvvetlendirmektedir.

Gerek belediyemiz bünyesinde başlatılan idari soruşturmanın gerekse adli merciler tarafından sürdürülen soruşturmanın tam bir şeffaflık ve ciddiyetle yürütülmesi için gerekli tüm tedbirler hızla alınacaktır.

Bu üzücü olayda ihmali ve kastı bulunan tüm şahıs ve yetkililer hakkında gereken adli ve idari işlemlerin de süratle yapılacağının bilinmesini isteriz.

Her ne olursa olsun, dünyayı paylaştığımız can dostlarımızı gerektiği gibi koruyamamanın mahcubiyetiyle kamuoyundan özür dileriz” dendi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Konyaaltı, Belediyesi, Hayvan, Katliamına, Özür, Mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı