Haber Detayı
23 Şubat 2021 - Salı 19:54 Bu haber 2275 kez okundu
 
MATSO E- Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi Düzenliyor
MATSO 24-25 Şubat tarihlerinde üyelerine yönelik olarak Online E- Ticaret ve Dijital Pazarlama eğitimi düzenliyor.
Ekonomi Haberi
MATSO E- Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi Düzenliyor

MATSO 24-25 Şubat tarihlerinde üyelerine yönelik olarak Online E- Ticaret ve Dijital Pazarlama eğitimi düzenliyor.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) 24-25 Şubat tarihlerinde 20.30-22.00 saatleri arasında pandemi döneminde önemi daha da artan E-Ticaret ve Dijital Pazarlama eğitimi düzenliyor. Online olarak Zoom  Webinar üzerinden gerçekleşecek eğitim Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi öğretim Görevlisi Serdar Bilecen tarafından verilecek.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş,  üyelere yönelik 2 gün 3 saat sürecek eğitimin yoğun ilgi görmesini beklediklerini belirterek, E-ticaret, Dijital Pazarlama, E Ticarette ve Dijital Pazarlamada Başarı Kuralları olarak 3 ana başlıkta gerçekleşeceğini söyledi.

Hedeflerinin üyelerinin ve çalışanlarının değişen dünyadaki alışveriş alışkanlıklarına göre hazırlamayı amaçladıklarını belirten Başkan Boztaş, pandemi döneminde e-ticaretin çok fazla önem kazandığını söyledi. Bu dönemde internet kullanımı yaygınlaşmasıyla sanal ortama fazla zaman geçirdiğine vurgu yapan Boztaş, “üyelerimizin değişen çağa göre ayak uydurarak E-Ticarette başarılı olmalarına katkı sağlamasını amaçlıyoruz. Tüm üyelerimizin online eğitime katılmalarını tavsiye ediyorum. Üyelerimiz eğitime  https://tobbetu-edu-tr.zoom.us/j/81733958825  Meeting Id: 817 3395 8825 linkine tıklayarak katılım sağlayabilirler” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: MATSO, E-, Ticaret, ve, Dijital, Pazarlama, Eğitimi, Düzenliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı