Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 13:23 Bu haber 1781 kez okundu
 
Mehmet Başaran, Düğünde Kuran-I Kerim Ve Türk Bayrağı Hediye Etti
İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, nikah şahitliğini yaptığı düğünde genç çifte Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.
Politika Haberi
Mehmet Başaran, Düğünde Kuran-I Kerim Ve Türk Bayrağı Hediye Etti

İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, nikah şahitliğini yaptığı düğünde genç çifte Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. MHP Kepez İlçe Eski Başkanı ve İyi parti Muratpaşa İlçe delegesi Sedat Odabaşı’nın kızı Vuslat Odabaşı’nın düğününde nikah şahitliğini İl Başkanı Mehmet Başaran, İyi Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı ve Kurucular Kurulu Üyesi Musa Ertugan yaparken, genç çiftin nikahını ise Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mesut Kocagöz kıydı.

Türk İslam töresine sahip çıkan bir parti olduklarını söyleyen İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, “Biz Türk İslam inancını, Türk töresini, kültür, örf, adet, gelenek ve göreneklerini yaşayıp, yaşatan bir anlayışa sahibiz. 1025’te Selçuklu hanedanlarından Tuğrul Bey’den aldığımız geleneğimizi yaşatarak gelecek nesillere ulaştırmak istiyoruz. Düğün yapan ailelerin davetlerine katılarak bizim en önemli kutsallarımız olan Kuran-ı Kerim ve şanlı Türk Bayrağımızı vererek, evlenen genç çiftlere bu iki değeri yaşamaları ve dünyaya gelecek evlatlarına da aynı şekilde iki büyük değeri aşılamalarını tembih ediyoruz. Genç çiftimize şimdiden ömür boyu mutluluklar diliyorum. ‘’

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Mehmet, Başaran,, Düğünde, Kuran-I, Kerim, Ve, Türk, Bayrağı, Hediye, Etti,
Yorumlar
iv>
Haber Yazılımı