Haber Detayı
03 Mart 2021 - Çarşamba 20:02 Bu haber 1777 kez okundu
 
Mehmet Selvi Yeniden Başkan
Aksu Belediye Spor Kulübü Genel Kurulu mevcut Başkan Mehmet Selvi Başkanlığında toplandı.
Belediyeler Haberi
Mehmet Selvi Yeniden Başkan

Aksu Belediye Spor Kulübü Genel Kurulu mevcut Başkan Mehmet Selvi Başkanlığında toplandı.

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Meclis Üyeleri ve Aksu Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı genel kurulda, mevcut Başkan Mehmet Selvi yeniden başkanlığa seçildi.

Genel Kurul Toplantısında; Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine Mehmet Selvi, Arif Tatar, Osman Sarı, Musa Burunsuz ve Faruk Caner seçilirken, Yedek Üyeliklere; Filiz Elmas, Kemal Bulut, Mehmet Ali Kurt, Ümit Sert ve Veli Okudan seçildi. Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelerinin de belirlendiği seçimlerde; İsmet Kara, Hüseyin Kuzay, Mevlüt Çırpan asil, İlhami Kızıl, Ahmet Yılmaz ve Veli Gökçen ise yedek üyeliklere seçildi.

Kulüp Başkanı Mehmet Selvi; “Bizlere her türlü imkânı sağlayan Belediye Başkanımız Halil Şahin başta olmak üzere, bize inanan ve desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Göreve yeniden seçilen Mehmet Selvi ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik eden Başkan Şahin ise “Genel kurulun hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Kulüp Başkanımız Mehmet Selvi ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Mehmet, Selvi, Yeniden, Başkan,
Yorumlar
Haber Yazılımı