Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 13:01 Bu haber 28078 kez okundu
 
MHP’li Selami Polat Kepez Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
Bürokrat Selami Polat, düzenlediği basın toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi'nden Kepez Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.
Politika Haberi
MHP’li Selami Polat Kepez Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Dialogue Bistro Cafe’de düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında Kepez Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan Selami Polat, ilçeye hizmet etmek için göreve talip olduğunu belirti ve açıklamasında "Kepez’imize hizmet etmek amacıyla Mart’taki yerel seçimlerde biran bile ayrılmayı, uzaklaşmayı, kenarda durmayı, ihmal etmeyi aklımdan geçirmediğim bu kutlu davanın bir neferi olarak bugün Milliyetçi Hareket Partisi'nden Kepez Belediye Başkan aday adaylığımı açıklıyor olmam benim için ayrı bir gurur vesilesidir.

Merhum Başbuğumuz rahmetli Alparslan Türkeş'ten aldığımız düsturla, dokuz ışık rehberliğinde halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek olduğunu bilerek çok zorluda olsa bu yola çıktım.

Bu hizmet yarışında belediye başkanlığına aday adayı olmayı düşünen arkadaşlara çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum.  

Biz, Kepez’e hizmet etmek için bu göreve talip olduk.

Takdir partimizin, teşkilatlarımızın, ülküdaşlarımızın, kıymetli büyüğümüz ve liderimiz Devlet Bahçeli'nindir.

Rahat belediyecilikten üretken belediyecilik anlayışını hâkim kılacağız vizyonumuz geniş, misyonumuz büyüktür.

Takdir edersiniz ki! Sadece partililerimizin değil bütün Kepez’li hemşerilerimizi kucaklayan bir anlayış içerişinde olacağız.

Siyasi kaygımız olmadan, sadece Kepez ve Kepez halkına hizmet etmek amacı ile karşınıza çıktık.

Öncelikli hedefimiz sosyal, kültürel, ekonomik ve turizm alanlarında örnek ve öncü bir kent inşa ederek güzel Kepez’i hak ettiği konuma getirmektir.

Partimizle beraber diğer siyasi partilere örnek olacak adımlar atacağız.

Olan ile yetinmeyip olması gerekenleri çalışmaları hayata geçireceğiz. Bunu gerçekleştirecek nefes, yürek, enerji bende ve ekibimde mevcuttur.

Değişimi tüm Kepez’li hemşerilerimizle birlikte yaşayacağız. Bu değişim ve dönüşüm hareketinde için bütün Kepez’li hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz Allah'ın izniyle seçimi kazandığımız zaman kazanan Kepez olacaktır. Ülkemizin geçtiği bu kritik dönemde her ülküdaşlarımız gibi biz de taşın altına elimizi koyduk, bu yüzden Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday adayı olduk. Rabbim yar ve yardımcımız olsun" dedi.

escort ataköy

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: MHP’li, Selami, Polat, Kepez, Belediye, Başkan, Aday, Adaylığını, Açıkladı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP’li Selami Polat Kepez Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
Yorumlar
Haber Yazılımı