Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 21:42 Bu haber 1072 kez okundu
 
Mustafa Şentop Çalık’ı Makamında Ziyaret Etti
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’ı makamında ziyaret etti.
Gündem Haberi
Mustafa Şentop Çalık’ı Makamında Ziyaret Etti

TBMM'nin ev sahipliğinde, 'Avrasya'da Ekonomik İşbirliği, Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma' toplantısı için Antalya’nın Serik İlçesine gelen TBMM Başkan Vekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’ı makamında ziyaret etti. Belediye başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Serik İlçe Kaymakamı Haluk Şimşek, Belediye Başkanı Ramazan Çalık ve yardımcıları ile Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Oda Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu.

Şentop, “Serik’te Değişim Fark Ediliyor”

Yapılan ziyarette konuşan TBMM Başkanvekili Şentop, Uluslararası bir zirveye yaptığı ev sahipliğinden dolayı Başkan Çalık’a teşekkür ederek; “ Dünya turizminde önemli yere sahip olan Serik’te gerçekleştirdiğimiz toplantı ülkemiz açısından verimli geçti. İkinci kez geldiğim Serik’te gördüğüm kadarıyla yapılan hizmetler sayesinde değişim fark ediliyor. Bu yüzden Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Serik Belediyesini tebrik ediyorum” dedi.

Çalık, “Bundan Sonra Da Görevimizi En İyi Şekilde Yapmaya Devam Edeceğiz”

TBMM Başkanvekili Şentop’un yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Çalık; “Gerek hükümetimiz gerek Büyükşehrimizin desteğiyle hizmet konusunda kısa sürede büyük işlere imza attık. İlçemize giriş ve çıkış yolarını yeniden inşa ederek, modern bir şehir hayatına uygun hale getirdik. Bunun yanında halkımızın geç saatlere kadar huzurlu bir ortamda sevdikleriyle vakit geçirmeleri için sosyal yaşam alanları oluşturduk. Eğitime verdiğimiz destek ile ilçemiz fakülteye kavuştu. Ayrıca 2006 yılında Cumhurbaşkanımızın ilçemize temasları sırasında Merkez Camimizin yenilenmesi konusunda verdiği talimatı da yerine getirmenin mutluluğunu yaşadık. İnşallah bundan sonra da görevimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret sonunda Çalık, Şentop’a Serik Belediyespor Atkısı ve Serik Bıçağı hediye etti.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Mustafa, Şentop, Çalık’ı, Makamında, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı