Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 22:02 Bu haber 1441 kez okundu
 
Mutfak Sanatçılarına Fırın Hediyesi
Eğitim Haberi
Mutfak Sanatçılarına Fırın Hediyesi

Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu’na "Ekmekçilik ve Pastacılık Uygulama Mutfağını" kazandıran FİMAK firması, öğrencilerin yeni teknolojilerden yararlanmasını sağlamak adına yaklaşık 40.000 TL değerinde bir adet fırın daha hediye etti. 

Türkiye'nin ön lisans düzeyinde tek tematik yüksekokulu olan Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu’na kurulduğu günden bu yana desteklerini sürdüren firmanın en son hediye ettiği fırın ile öğrenciler yeni teknolojik ürünlerde geleneksel lezzetleri öğrenmenin mutluluğunu yaşarken yeni lezzetler keşfetmenin heyecanını da duyacaklar.

Yemek pişirmenin sanat olduğunu söyleyen öğrencileri sevindiren fırın hediyesi için Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cem Oktay Güzeller, “Bizleri ve öğrencilerimizi çok sevindiren bir hediye aldık. Yüksekokulumuza her zaman destek olan FİMAK firmasına teşekkür ediyorum. Yeni fırınımız Yüksekokulumuz ve öğrencilerimize hayırlı olsun.” diye konuştu.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Mutfak, Sanatçılarına, Fırın, Hediyesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı