Haber Detayı
04 Nisan 2017 - Salı 21:18 Bu haber 1113 kez okundu
 
Onlar Kemer’in Gururu
Kemer Belediyesi Spor Kulübü Yağlı Güreş takımı sezon açılışı Başkan Mustafa Gül tarafından yapıldı. Güreşçilere başarılar dileyen Gül, “ Sporcularımızı çok formda gördüm. Bu yıl da çok başarılı olacaklarını inanıyorum” dedi
Spor Haberi
Onlar Kemer’in Gururu

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Belediyesi Spor Kulübü Yağlı Güreş takımının yeni sezon açılışını gerçekleştirdi. Başkan Gül’ü; Kemer Belediye Spor Kulüp Başkanı Ömer Bilici, Antrenör Uçar Dede, başpehlivanlar İsmail Erkal ve Emre Erkal, başaltı pehlivanlar Şahin Bilici ve Erkan Durmuş Altın, büyük orta boy pehlivanlar Hüseyin Yellice ve Mevlüt Köken ile küçük orta boy güreşçiler Yusuf Minta, Hasan Kuru, Gürkan Balcı ve Yusuf Yıldırım karşıladı.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Güreşçilerle tek tek sohbet eden Başkan Gül, “Güreşçilerimiz birçok müsabakada madalyalar alarak Kemer Belediyesi’nin ve tüm Kemerlilerin gururu oldular. Sporcularımızı çok formda gördüm. Bu sezonda da üstün başarılar elde edeceklerini inanıyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da onlara her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Güreşçilerimize ve diğer branşlardaki tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

“ÖRNEK BİR SPOR ADAMI”

Kemer Belediye Spor Kulüp Başkanı Ömer Bilici ise, “Başkanımız her ihtiyacımızda yanımızda oluyor. Kendisi örnek bir spor adamıdır. Onun nezaretinde başta ata sporumuz güreş olmak üzere amatör sporların tamamına destek veriyoruz” dedi.  

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Onlar, Kemer’in, Gururu,
Yorumlar
Haber Yazılımı