Haber Detayı
06 Nisan 2017 - Perşembe 21:35 Bu haber 405 kez okundu
 
Özel Çocuklardan Çok Özel Konser
Otizm Farkındalık Haftası dolayısıyla düzenlenen konserde, özel çocukların sahne performansı ayakta alkışlandı.
Gündem Haberi
Özel Çocuklardan Çok Özel Konser

Kepez Belediyesi ile Engelsiz Yaşam Gençlik ve Spor Derneği işbirliği Otizm Farkındalık Haftası dolayısıyla düzenlenen programda, özel çocuklar konser verdi.

Özel çocuklarla Konser, ‘Sanatta ve sporda biz, her yerde, el ele, birlikte’ temasıyla Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de konseri izleyerek, özel çocukların sevincini paylaştı. Konseri, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, belediye meclis üyeleri, Engelsiz Yaşam Gençlik ve Spor Derneği Başkanı Tutku Yıldız ile özel çocukların aileleri ve çok sayıda vatandaş izledi.
Otizm Farkındalık Haftası konserinde sanatçılar Ümit Burak Tekinay, Murat Tekyıldız, özel çocuklarla birlikte şarkılar söylediler.
Özel çocuklardan oluşan Yaşam Ateşi Ritim Grubu’nun sahne performansı da izleyenlerden alkış aldı.

“Özel çocuklarımızı çok seviyoruz”

Konserin ardından sahneye davet edilen Başkan Hakan Tütüncü, başarılı performanslarından dolayı özel çocukları kutladı. Tütüncü, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Biz her zaman özel çocuklarımızın yanındayız. Biz her zaman onlar için varız. Engelsiz yaşamın yanında olmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz. Özel çocuklarımızı çok seviyoruz. Hayat, sevince güzel; hayat müşterek paylaşınca güzel oluyor. Bugün ne mutlu bize ki bu yavrularımızla bu güzel akşamı paylaştık.”

Engelsiz Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Tutku Yıldız, konserin anısına Tütüncü’ye plaket takdim etti. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Özel, Çocuklardan, Çok, Özel, Konser,
Yorumlar
Haber Yazılımı