Haber Detayı
31 Mart 2017 - Cuma 23:10 Bu haber 424 kez okundu
 
Pirhasanlar Grup Yolu Genişletiliyor
Büyükşehir Belediyesi, Elmalı yollarını modernize etmeye devam ediyor. Bir yandan Bozhöyük ve Zümrütova mahallelerinde sıcak asfalt çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, diğer yandan Pirhasanlar grup yolunu genişleterek asfalta hazırlıyor.
Belediyeler Haberi
Pirhasanlar Grup Yolu Genişletiliyor

Büyükşehir Belediyesi, Pirhasanlar Mahallesi’nin kanayan yarasına derman oluyor. Grup yollarının dar ve tehlikeli olmasından dertli vatandaşların sesine Başkan Menderes Türel kulak verdi. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Başkan Türel’in talimat doğrultusunda, Pirhasanlar grup yolunda çalışma başlattı. Genişletilen yol, dolgu malzemesi ile yükseltilerek sıkıştırılıyor. Ardından bakım, onarım ve alt yapı çalışmaları yapılacak yol asfaltla kaplanacak.

EN KISA SÜREDE BİTECE

Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Pirhasanlar Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz ile birlikte grup yolunda yürütülen yerinde inceledi. İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, yol yapım çalışmaları ile ilgili personele teknik bilgiler verdi.  Pirhasanlar yolunun en kısa sürede tamamlanacağını bildirdi. 

MUHTARDAN TÜREL’E TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları bizzat takip eden Pirhasanlar Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz yapılan hizmetlerden dolayı çok memnun olduklarını belirtti. Yılmaz “Başta Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel olmak üzere emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum ”dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Pirhasanlar, Grup, Yolu, Genişletiliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı