Haber Detayı
27 Eylül 2018 - Perşembe 12:27 Bu haber 2040 kez okundu
 
Saadet Yerel Seçimlere Hazır
Politika Haberi
Saadet Yerel Seçimlere Hazır

Saadet Partisi yerel seçimlere yönelik çalışmalarını hızlandırıyor. Antalya İl Başkanlığı, İl Başkanlık binasında Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan’ın katılımı ile “Yerel Seçimler Hamle Toplantısını” icra etti. Toplantıya İl Başkanlık Divanı ve Yürütme Kurulu ile birlikte 19 ilçenin Başkanları ve yöneticileri katıldı.

Saadet Partisi 24 Haziran seçimlerinde yakaladığı havayı yeniden yakalamak ve yerel seçimlerde de adından sıkça söz ettirmek için kolları sıvadı. Antalya İl Başkanlığı, Başkan Ramazan Düzen’in başkanlığında ve Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan’ın iştiraki ile Yerel Seçimler Hamle Toplantısını gerçekleştirdi. Partililerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda, Saadet Antalya’nın yerel seçimlerde yine etkin bir çalışma yapacağı görüntüsü ortaya çıktı.

Saadet Patisinin 24 Haziran seçimlerinde kendi kabuğunu kırdığını dile getiren Başkan Düzen, Saadet Partisinin hiçbir zaman seçim sonuçları ile ilgilenmediğini, yarın iktidar olacakmış gibi çalışmalarına devam eden bir parti olduğu söyledi. Ramazan Düzen, “Önümüzde yerel seçimler var. Biz yine iddia ediyoruz ki yerel seçimlere en hazır parti yine Saadet Partisidir. Göreceksiniz, yerel seçimlerde de en çok çalışan, gayret eden, koşturan parti biz olacağız. Çünkü biz bu işi ibadet olarak yapıyoruz. Bizi diğerlerinden farklı kılan, siyasetimizi ibadet olarak görmemiz ve bu minvalde çalışmalar yapmamızdır” dedi.

Ak Parti iktidarlarının ülkeyi getirdiği noktanın en nihayetinde bugünkü kriz olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, Ak Partinin uyguladığı liberal politikaların bir gün gelip duvara toslayacağı belli idi ve maalesef bugün ülke olarak tam da o noktadayız dedi. Doğan, “Biz seçimden önce büyük krizin geldiğini, bu krizi aşmak için üretime dönük yatırımlar gerektiğini, katma değer üretmeyen yatırımların acilen durdurulması gerektiğini söyledik. Seçim döneminde bize demediklerini bırakmadılar. Fakat gelin görün ki bizim haklılığımız yine ortaya çıktı. Biz Saadet Partililer bu ülkenin neye ihtiyacı olduğunu, neler yaparsa doğru iş yapmış olacağını en iyi bilen kadrolarız. Onun için diyoruz ki bir gün bu ülkenin anahtarlarını gelip bize teslim edeceksiniz, bunun başka yolu yok” şeklinde konuştu.

Hamle toplantıları ile ülke sathı mahallini gezdiklerini belirten Mesut Doğan, yeni bir hamle dönemi ile yakın bir zamanda teşkilatlarımızı çok daha aktif duruma getireceğiz dedi. Doğan, “24 Haziran seçimlerinin bence en başarılı partisi Saadet Partisidir. Çünkü Saadet Partisi belki ilk kez çok geniş kesimlerce dinlendi, oy versinler vermesinler hemen herkesin teveccühünü kazandı, alternatif olma yolunda çok büyük adımlar attı. Bizim şimdi bu adımları birkaç adım daha öteye taşımamız lazım. Bunu da ancak teşkilat çalışmalarımıza hız vererek yapabiliriz. Bu bağlamda hamle toplantıları yapıyoruz. Antalya teşkilatında yaptığımız bu toplantıdan sonra üç aylık bir zaman diliminde hem üye sayımızda, hem de kadrolarımızda ciddi artışlar bekliyoruz. Biz biliyoruz ki bu iş ancak çalışmakla olur. Bu yüzden Genel Merkezinde İl Teşkilatına, Genel Başkanından Mahalle Başkanına kadar hemen herkes elini taşın altına koyacaktır.  Allah nasip ederse bu çalışa temposu ile Saadet iktidarının çok yakın olduğunu ben görüyorum, sizlerde görün. Allah çalışmalarımızda yardımcımız olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Saadet, Yerel, Seçimlere, Hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı