Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 22:38 Bu haber 5579 kez okundu
 
Sağır’dan Gönenç’e Tek Cümlelik Cevap
İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı’nın ‘büyük buluşma’ toplantısında Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç’in kurucu il başkanı Nizamettin Sağır’a tepkisi sert oldu.
Politika Haberi
Sağır’dan Gönenç’e Tek Cümlelik Cevap

Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç Hiçbir partiye üye değilim açıklamasını belgeli olarak cevap verdi. Gönenç seçim kurulu tarafından onaylı belgeyi salonda bulunanlara göstererek, “Sağır’ın bunu yapması beni üzmüştür” dedi.

Antalya İyi Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Büyük Antalya Buluşması’nda konuşan İyi Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç şu ifadelere yer verdi. “Seçimden 15-20 gün önce atanmış ilçe başkanı olarak listemi yaptım. Nizamettin Sağır arkadaş, bu sosyal demokrattan, bu doğru yoldan, bu falan yerden diyerek, tek açıdan, at gözlüğü ile baktığı ve listemizi onaylamadığı için genel başkanımızın istifasına kadar ben kurucu ilçe başkanı olarak görev yapıyoruz. Bunu bütün arkadaşlarımızın bilakis bilmesini isterim. Genel başkanımızın istifası sonrası il başkanı olarak Ahmet Aydın’ın atanması vs. derken bizim listemizin onaylanması 2019 yılının Şubat ayında olmuştu ve

Nizamettin Sağır ile birlikte kendisi partimize üye olarak kaydolmuştur.

Bu gösterdiğim liste seçim kurulunun onayladığı listedir. Ondan önce bizim bir tek kaydımız vardır. Peki, sayın eski il başkanım Sağır, sen benim gözümde duayensin, neden kendini küçük düşürerek böyle şeyler söyledin? Ben bunları sizin huzurunuzda kendisine söylemek isterdim.

Ama bizim duayenimiz, ağabeyimiz bir il başkanımızın böyle konuşması beni şahsen üzmüştür” dedi.

TEK CÜMLEYLE CEVAP VERDİ.

Telefonla görüştüğümüz Nizamettin Sağır, Mustafa Göneç’in yaptığı açıklamaya cevaben tek cümle ile cevap verdi.

Nizamettin Sağır, “CİDDİYE ALMADIĞIM KİŞİNİN BENİM HAKKIMDA SÖYLEDİĞİ SÖZLERE TENEZZÜL ETMEM” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Sağır’dan, Gönenç’e, Tek, Cümlelik, Cevap,
Yorumlar
Haber Yazılımı