Haber Detayı
07 Kasım 2020 - Cumartesi 19:25 Bu haber 3391 kez okundu
 
Sağlık Hareketiyle Mutlu Muratpaşalılar
Muratpaşa Belediyesi’nin başlattığı Türkiye’nin en geniş katılımlı sağlıklı yaşam organizasyonu ‘Sağlıklı Muratpaşa Hareketi’yle haftada iki gün falez bandında spor yapan Dilek İnce, “Burada çok mutluyum. İyi ki, Muratpaşa’da yaşıyorum, iyi ki belediyemiz
Sağlık Haberi
Sağlık Hareketiyle Mutlu Muratpaşalılar

Muratpaşa Belediyesi’nin başlattığı Türkiye’nin en geniş katılımlı sağlıklı yaşam organizasyonu ‘Sağlıklı Muratpaşa Hareketi’yle haftada iki gün falez bandında spor yapan Dilek İnce, “Burada çok mutluyum. İyi ki, Muratpaşa’da yaşıyorum, iyi ki belediyemizin bize sunduğu imkanlardan faydalanıyorum” dedi.

Muratpaşa Belediyesi’nin diyetisyenleri, spor eğitmenleri, 55 mahallesinden gönülleri ve muhtarlarıyla Türkiye’nin en geniş kapsamlı sağlıklı yaşam projesi, Sağlıklı Muratpaşa Hareketi, parklar, pazar yerleri, spor tesisleri olmak üzere tam 22 noktada spor programını sürdürüyor. Covid-19 salgını nedeniyle sadece yetişkinlere yönelik açılan spor programı, tenis, bisiklet, badminton, squash, pilates-aerobik ve yoga branşlarında gerçekleştiriliyor.  

Antalya’nın doğa harikası falez bandında bulunan ASTUR Spor Kompleksinde salı ve perşembe günleri pilates-aerobik antrenmanlarına  aksatmadan katılan Dilek İnce, 8 yıl önce İstanbul’u bırakıp Antalya’ya yerleştiğini anlattı. Muratpaşa günlerini “İstanbul’dan sonra cennete düştüm diyebilirim” sözleriyle anlatan İnce, özellikle belediyenin spor etkinliklerinden çok mutlu olduğunu söyledi.

Sadece pilates-aerobik kursuna değil diğer branşlara da katılarak spor yaptığını anlatan İnce, “Burada çok mutluyum. Zevk alarak geliyorum. İyi ki, Muratpaşa’da yaşıyorum, iyi ki belediyemizin bize sunduğu imkanlardan faydalanıyorum. Bu güzel ortamda spor yapabilmek çok büyük bir şans” diye konuştu.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Sağlık, Hareketiyle, Mutlu, Muratpaşalılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı