Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 11:01 Bu haber 1923 kez okundu
 
'Şampiyonların İzinde' Projesi Antalya’da
Gençlik ve Spor Bakanlığın tarafından hayata geçirilen 'Şampiyonların İzinde' projesi kapsamında, Okçuluk Dünya Şampiyonu, Milli sporcu Mete Gazoz genç sporcularla buluştu.
Spor Haberi
'Şampiyonların İzinde' Projesi Antalya’da

Spor Spikeri Ersin Düzen'in moderatörlüğünde Antalya Spor Salonunda gerçekleştirilen 'Şampiyonların İzinde' projesine Okçuluk Dünya Şampiyonu, Milli sporcu Mete Gazoz, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, ve sporcular katıldı.

'Şampiyonların İzinde' projesine konuk olan Mete Gazoz,sporculara hayatı ve başarıları hakkında bilgiler verdi.  1999 tarihinde İstanbul'da doğan milli sporcu, küçük yaşlardan beri okçuluk eğitimi aldığını ilk defa Bakü'de düzenlenen Avrupa Oyunları'nda Türkiye'yi temsil ettiğini ve  en son başarısının Almanya’da düzenlenen Dünya Kupası 4’üncü ayak yarışlarında erkekler klasik yay finalinde dünya şampiyonu olduğunu belirtti.

Gençlik ve Spor Bakanlığın tarafından hayata geçirilen 'Şampiyonların İzinde' projesinin hayata geçirilmesi amacına değinen Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, “Sporcuların başarı öykülerinin yanında, geleceğin yıldız adaylarına ve antrenörlere dopingden arındırılmış sporun ve centilmenlik ilkelerine bağlı temiz sporun önemi, önleyici ve koruyucu çalışmalar kapsamında bağımlılık nedir, bağımlılığın hayatımıza ve sağlığımıza olumsuz etkileri nelerdir konularında genç sporculara farkındalık eğitimleri verildiğini” söyledi.

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, 'Şampiyonların İzinde' programına katılan Milli sporcu Mete Gazoz’a  plaket taktim etti. Program, sporcularla çekilen fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: 'Şampiyonların, İzinde', Projesi, Antalya’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı