Haber Detayı
21 Nisan 2021 - Çarşamba 19:26 Bu haber 1941 kez okundu
 
Sedat Tuygun’dan 23 Nisan Mesajı
Anadolu Birliği Partisi (ABP) Antalya İl Başkanı Sedat Tuyğun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı
Politika Haberi
Sedat Tuygun’dan 23 Nisan Mesajı

Anadolu Birliği Partisi (ABP) Antalya İl Başkanı Sedat Tuyğun  - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Tuyğun mesajında; “Atatürk’ün, Türkiye’yi aydınlık yarınlara ulaştırmadaki en önemli adımlarından biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşu, bu kurum çatısı altında toplumsal katılımcılıkla alınan kararların paralelinde Cumhuriyetimizin temellerini de oluşturmuştur” dedi.

Tuyğun mesajında, “Tarihimizdeki dönüm noktaları, bağımsız ve özgür yaşamak, laik, demokratik Cumhuriyet'e sahip olmak, uygar dünyayla bütünleşmek yolunda Ulusça gösterilen çabaların önemini anımsatırken, Atatürk'ün eşsizliğini ve yüceliğini tüm yönleriyle bir kez daha ortaya koymaktadır” diyerek, bu yıl 23 Nisan’ın Edirne’de daha da coşkulu bir şekilde kutlanacağını kaydetti. Yarının gençleri ve büyükleri olarak, Ulusumuzun güven ve desteği ile her zaman başarılı olacağınıza yürekten inanıyor, tarihin akışını değiştiren Yüce Türk Ulusu'nun mensubu olmanın verdiği gurur ve güvenle, Cumhuriyet'in korunması ve yaşatılması, ülkemizin her alanda gelişmesi çabalarına öncülük edeceğinize inancımız sonsuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum”dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Sedat, Tuygun’dan, 23, Nisan, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı