Haber Detayı
14 Temmuz 2019 - Pazar 20:39 Bu haber 2212 kez okundu
 
Taner Şahin’den 15 Temmuz Mesajı
Antalya Haber Takip Gazetesi İmtiyaz Sahibi Taner Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Gündem Haberi
Taner Şahin’den 15 Temmuz Mesajı

Taner Şahin mesajında, “Aziz milletimiz, 15 Temmuz darbe girişimine karşı kadını ve erkeği, genci ve yaşlısıyla canını ortaya koyarak kendi iradesine ve özgürlüğüne yapılan bu haince saldırıya karşı dimdik bir duruş sergileyerek yeniden bir doğuşa imza atmıştır” dedi.

Antalya Haber Takip Gazetesi İmtiyaz Sahibi Taner Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Yılmaz mesajında, “Aziz milletimiz, 15 Temmuz darbe girişimine karşı kadını ve erkeği, genci ve yaşlısıyla canını ortaya koyarak kendi iradesine ve özgürlüğüne yapılan bu haince saldırıya karşı dimdik bir duruş sergileyerek yeniden bir doğuşa imza atmıştır” dedi.

Taner Şahin açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

Milletimizin gözbebeği ve tarihi şanlı kahramanlıklarla dolu olan Türk Silahlı Kuvvetlerinin içine yuvalanmış FETÖ/PDY mensubu asker kılıklı bir grup tarafından ülkemizde gerçekleştirilmek istenen darbe girişimini, yıl dönümünde bir kez daha şiddetle ve nefretle kınıyorum. 

Ülkemizin anayasal düzenle teminat altına alınmış demokratik kazanımlarını, milli birlik, beraberlik ve bağımsızlığımızı ortadan kaldırmayı hedefleyen menfur silahlı darbe girişimi, Türk demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçmiş ve ülke tarihimizin en alçak darbe teşebbüslerinden biri olmuştur.  

O karanlık gecede kadını ve erkeğiyle, genci ve yaşlısıyla din, dil, ırk ve mezhep ayrımı gözetmeksizin milli ve manevi dinamiklere yaslanıp tek vücut olan kahraman milletimiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla yurdumuzun dört bir yanında sokaklara çıkarak tanklara, bombalara ve kurşunlara karşı göğsünü siper etmiş, dâhili ve harici düşmanlara geçit vermemiştir.

Bizlere düşen sorumluluk, şehitlerimizin emaneti olan bu güzel vatan topraklarına aynı inanç ve kararlılıkla sahip çıkarak ülkemizin bekasına, birliğine, huzuruna ve geleceğine kast eden tüm hain odaklara karşı uyanık olmak ve mücadeleyi aynı kararlılıkla yürütmektir.

Bu vesileyle ülkemizin sarsılmaz bütünlüğünü bir kez daha ortaya koyan 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü’nün 2. yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli liderliğinde; devletine, milli iradesine ve demokrasisine sahip çıkan aziz milletimize, minnet borcu duyduğumuz demokrasi şehitlerimize ve gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Taner, Şahin’den, 15, Temmuz, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı