Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 21:32 Bu haber 7556 kez okundu
 
Taner Şahin Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı
Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD) Akdeniz 1 Bölge ve Antalya İl Temsilcisi Taner Şahin; Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Gündem Haberi
Taner Şahin Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı

TYGD Akdeniz Bölge 1 ve Antalya İl Temsilcisi Taner Şahin; mesajında şu ifadelere yer verdi:  "Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı  ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramına, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.  

Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve  kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir. Bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerimizi, sıkıntılarımızı paylaşmaya hazır  olduğumuzu gösterelim. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere,  kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de daha özenle kucak açalım.
Türk-İslam alemi´nin  Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, Türk-İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini Yüce Allah´dan niyaz ediyorum" dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Taner, Şahin, Ramazan, Bayramı, Mesajı, Yayınladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı