Haber Detayı
07 Ekim 2018 - Pazar 00:34 Bu haber 2300 kez okundu
 
Taner Şahin, TYGD Antalya il Temsilcisi Oldu
Kısa adı TYGD olan Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği’nin Antalya il temsilciliğine Antalya Haber Takip Gazetesi ve Akdeniz ES Haber İmtiyaz Sahibi Taner Şahin atandı.
Gündem Haberi
Taner Şahin, TYGD Antalya il Temsilcisi Oldu

Kısa adı TYGD olan Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği’nin Antalya il temsilciliğine Antalya Haber Takip Gazetesi ve Akdeniz ES Haber İmtiyaz Sahibi Taner Şahin atandı. Merkezi Ankara’da bulunan TYGD olan Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği’ne yıllardır Antalya’da gazetecilik görevini yürüten Gazeteci Taner Şahin atandı.

Tebrikleri kabul eden TYGD Antalya İl Temsilcisi Taner Şahin, amaçlarının medyayla iller arasında köprü olmak olduğunu söyledi.

TYGD’nin Antalya’da aktif olması için çalışacaklarını vurgulayan Şahin, "Antalya’da yazılı ve görsel medyada çalışan gazetecileri bir çatı altında toplayarak, onların meslekleri ile ilgili ekonomik, sosyal, kültürel hak ve çıkarlarını, kimliği ve saygınlığı ile eğitim düzeylerini koruyup geliştirmeye çalışacağız.  Antalya’da güzel işler yapmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi.

TYGD olan Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği’nin 6 Bölge Temsilciliği ve 24 İl ve 40 ilçede Temsilciliği bulunmaktadır.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Taner, Şahin,, TYGD, Antalya, il, Temsilcisi, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı