Haber Detayı
07 Nisan 2017 - Cuma 22:56 Bu haber 489 kez okundu
 
Tütüncü Gençlerle Evet Dedi
Her gün 16 Nisan referandumu çalışması yapan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları’nın tanıtım çalışmasına eşlik etti.
Gündem Haberi
Tütüncü Gençlerle Evet Dedi

Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin tanıtımını her fırsatta gerçekleştiren Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, bu kez de AK Parti Kepez Teşkilatı Gençlik Kolları’nın çalışmasına eşlik etti.

Meclis üyeleri Serhat Demir ve İsa Sarpdağ ile birlikte ev ziyaretlerini tamamlayan Başkan Tütüncü, AK Parti Kepez Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çivik ile Kültür Mahallesi’nde bir araya geldi.

Gençlere tanıtım yaptı

Çoğunlukla Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinin yaşadığı mahallede kurulan ‘Evet’ çadırını ziyaret eden Tütüncü, burada gençlerin merak ettiği soruları yanıtladı, referandumun önemini anlattı, belediyesinin gençlik ile ilgili hizmetlerini tanıttı.

El ilanı dağıttı

Buradan genç AK Partililer ile birlikte Göksu Mahallesi’ne giden Tütüncü, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yeniliklerinin anlatıldığı el ilanlarının dağıtılmasına yardımcı oldu. Park halindeki otomobillerin sileceklerine, apartmanların posta kutularına el ilanlarını koyan Tütüncü, rastgele ev ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Evlere konuk oldu

Kapısını çaldığı ev sahipleri tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Tütüncü, misafir edildiği hanelerde de 16 Nisan’da yapılacak seçimin önemini dile getirdi. Bu çalışması sırasında hem mahalle sakinleriyle, hem de genç partililer ile bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Tütüncü, konuk olduğu ev sahiplerine de duvar saati hediye etti. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Tütüncü, Gençlerle, Evet, Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı