Haber Detayı
29 Mart 2017 - Çarşamba 20:42 Bu haber 236 kez okundu
 
Tütüncü Her Daim Halkın Yanında
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu için her gün vatandaş toplantıları düzenleyen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe sakinlerinin belediyesinden beklentilerine de anında yanıt veriyor.
Gündem Haberi
Tütüncü Her Daim Halkın Yanında

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve yeni Anayasa referandumu için her gün vatandaş ziyareti gerçekleştiriyor.

AK Parti Kepez Teşkilatı’nın günde en az 2 mahallede 3’er evde organize ettiği ziyaretlerde yeni devlet yönetimi sisteminin ülkemize ne kazandıracağını açıklayan Başkan Tütüncü, hem bu konuyla ilgili, hem de yerel bazda belediyesinden beklentileri anında yanıtlıyor. AK Parti Kepez teşkilatı ile belediyesinin birim sorumlularının da katıldığı ziyaretlerdeki samimi sohbet,  evlerde demlenmiş çay ikramları ile koyulaşıyor.

Referandumda evet oyları istedi

Kepezlilerin 16 Nisan’da yapılacak referandumdan ‘evet’ demelerini isteyen Tütüncü, böylece Türkiye Cumhuriyeti yönetimindeki prangaların ortadan kalkacağına işaret eden konuşmalar yapıyor. Genel siyaset anlatımının ardından ilçe genelinde yaptıkları yeni hizmet yatırımlarını da anlatan Tütüncü, buluşmanın sonunda vatandaşların soru sormasını istiyor.

İstekleri anında yerine getiriyor

Toplantılara katılanlar da, hem genel politikalar üzerinde, hem de Kepez Belediyesi’nden beklentilerini anlatıyor. Hüsnü Karakaş Mahallesi ziyaretlerinde de aynı şablonda yapılan buluşmada talepleri dinleyen Tütüncü, işsizlik, yeni yapılan binalardan ortaya çıkan molozların kaldırılması, yol ve kaldırım gibi başlıklardaki isteklere hemen yanıt verdi. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Tütüncü, Her, Daim, Halkın, Yanında,
Yorumlar
Haber Yazılımı