Haber Detayı
29 Mart 2017 - Çarşamba 20:53 Bu haber 400 kez okundu
 
Tütüncü Randevularını Salı Gününe Veriyor
Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler Şefliği bünyesindeki Beyaz Masa buluşmalarına periyodik olarak her salı katılmaya başlayan Tütüncü, vatandaşların özel görüşme talepleri için bu buluşmalarda randevu veriyor.
Gündem Haberi
Tütüncü Randevularını Salı Gününe Veriyor

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün Beyaz Masa buluşmaları, her hafta daha fazla katılımcının ilgisini çekiyor. 

Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler Şefliği bünyesindeki Beyaz Masa buluşmalarına her salı sabahı katılmaya başlayan Başkan Tütüncü, her seferinde ortalama 100 kişi ile birebir görüşüyor. Mahalle buluşmaları, ev, esnaf gezileri ve katıldığı özel toplantılarda vatandaşların özel görüşme taleplerini geri çevirmeyen Tütüncü, randevularını Beyaz Masa’ya veriyor.

Makam randevuları Beyaz Masa’ya kaydırıldı

Özel görüşmek isteyenleri Beyaz Masa buluşmalarına davet eden Tütüncü, böylelikle belediyesinde halk buluşmalarını gerçekleştirmiş oluyor. Bugüne kadar makamında farklı günlerde yaptığı vatandaş görüşmelerini Beyaz Masa’ya kaydıran Tütüncü, ilçesindeki birçok beklentiyi gidermek için zaman kazanmış oldu.

Ulaşılabilir belediye

Son 8 yıldır hizmet veren Beyaz Masa’ya bizzat katılımıyla ulaşılabilir belediye olmayı sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Tütüncü, “Buluşmalarımızla vatandaşlarımızın taleplerini alıp, yapılabilecek olan çözümleri bekletmeden yerine getiriyoruz. Kepezlilere güzel bir gün yaşatmış oluyoruz.” dedi.

 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Tütüncü, Randevularını, Salı, Gününe, Veriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı