Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 21:36 Bu haber 2238 kez okundu
 
Antalya Yeminli Tercüme Bürosu
Antalya Yeminli Tercüme Bürosu
Asayiş Haberi
Antalya Yeminli Tercüme Bürosu

Antalya Yeminli Tercüme Bürosu

 

 

Tercüme işlemlerinde profesyonellik her zaman ön planda bulunmaktadır. Bu nedenle Antalya Yeminli Tercüme Bürosu her alanda tercüme işlemlerinizi belirtilen tarihe uygun olarak teslim etmektedir. Tercüme işlemleri için yapılaması gereken adımlar olarak web sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bu alanda sitenin ana sayfa ekranında fiyat ve dil seçimi de sunulmaktadır.

 

Uygun fiyat kullanımı ile kişiler tarafımıza metin gönderiminde bulunmaktadır. Bu işlem ile profesyonel yeminli tercüman ekibimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra teslim tarihi olarak gün vermektedir. Çeviri işlemlerinde verilen gün tercümanı yapılacak metine göre belirlenmektedir. Böylece metin tercüme işlemi yapıldıktan sonra gerekli kontrollerde sağlanarak belirtilen günde teslim edilmektedir. Teslim işlemleri de kişinin isteğine göre kargo ya da online olarak sağlanabilmektedir. Kargo gönderimleri genellikle ıslak imza gerektiren evrak ve belgeler üzerinden yapılmaktadır.

 

Noter Onaylı Yeminli Tercüme

 

Firmamızda bulunan tercümanlarımız noter huzurunda yeminli olarak ve üst seviye sertifika güvencesi ile çalışmaktadır. Bu yüzden hukuki işlemlerinde de teknik olarak yazışmalarda bulunabilmektedir. Farklı dil seçenekleri ile kaliteli şekilde çevirilerde bulunan noter onaylı tercüme aynı zamanda yazı işlerinde de gerekli kaliteyi sunmaktadır. Bu nedenle uluslararası iş anlaşması ya da konsolosluk yazışmalarına sorunsuz olarak çalışmalarda güvenebilirsiniz.

 

Türkiye’nin her yerine yapılacak olan tercüme işlemlerinde öncelik olarak yeminli tercüme açısından yapılması gereken tüm bilgilendirmeler müşterilere sunulmaktadır. Yeminli tercüman ilk olarak kullanacağı dilin teknik özelliklerine hâkim olmaktadır. Ekibimizde bulunan tercümanlarda bu alanda gerekli birikim ve bilgilendirmeye sahip olarak çevirilerde bulunmaktadır. Yeminli tercüme, yasal belge ve tıp metinlerinde de güvenli bir şekilde tercüme edebilmektedir.

 

Hukuki alanda güvenli bir şekilde çalışmalar yapan firmamız bu alanda oluşabilecek çeviri sorunlarını da üstlenmektedir. Bu durumda çeviri yaptıracak kişi tereddütsüz olarak firmamız ile çalışabilmektedir. Tüm çeviri işlemleri gerekli kontroller sonucunda müşterilere teslim edilmektedir. Hem metin alırken inceleme hem de teslim ederken inceleme yapan firmamız, çeviri kullanılacak alana uygun olarak cümleler kurmaktadır. Bu yüzden gönderilen yazışma ya da belge karşı tarafa da sorunsuz şekilde bilgi vermektedir.

 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Antalya, Yeminli, Tercüme, Bürosu,
Yorumlar
Haber Yazılımı