Haber Detayı
30 Mart 2017 - Perşembe 22:14 Bu haber 1051 kez okundu
 
Ukrayna’nın Gözdesi Konyaaltı Oldu
Sezon öncesi turizm fuarlarına katılarak Antalya’nın tanıtım faaliyetlerine büyük katkı sağlayan BATAB, 23. Ukrayna Turizm Fuarı’nın gözdesi oldu.
Ekonomi Haberi
Ukrayna’nın Gözdesi Konyaaltı Oldu

Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB)   23. Ukrayna Turizm Fuarı (UITT)’na katıldı. Türkiye’nin 400 metrekarelik bir alanda tanıtım yaptığı fuarda, BATAB standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Fuara katılan Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Baki Alkaçar, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya İl Turizm Müdürü İbrahim Acar ve çok sayıda davetli BATAB standını ziyaret etti.

Yaz tatillerini Antalya'da geçirmek isteyen Ukrayna’lı ziyaretçiler, Antalya ve Konyaaltı ile ilgili bilgi aldı. BATAB Başkanı ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, dünyanın her neresinde olursa olsun, Antalya ve Konyaaltı’nın tanıtımı için bu fuarlara katılmayı sürdüreceklerini söyledi. Başkan Böcek, “2017 yılında turizm sezonun daha iyi geçmesi adına çalışmalarımızı sürdürüyor. Fuarlarda bölgemizi anlatıyoruz. Konyaaltı, Türkiye’nin en önemli turizm kentlerinden biridir. Yaz ve kış turizminde tatilcilerimizi ağırlamak adına onları bilgilendiriyoruz. Katıldığımız bütün fuarlarda standımız büyük ilgi görüyor” dedi. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Ukrayna’nın, Gözdesi, Konyaaltı, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı