Haber Detayı
06 Nisan 2017 - Perşembe 01:20 Bu haber 745 kez okundu
 
Ümmü Şahin 4-6 Yaş Gurubu Kur’an Kurslarını Ziyaret Etti
Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin, Aksu’ da bulunan 4-6 yaş gurubu Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.
Belediyeler Haberi
Ümmü Şahin 4-6 Yaş Gurubu Kur’an Kurslarını Ziyaret Etti

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin Aksu’ da bulunan 4-6 yaş gurubuna hizmet veren Cihadiye Mahallesi Hz. Sümeyye Kur’an Kursu ile geçtiğimiz günlerde açılışı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından gerçekleştirilen Çalkaya Mahallesi Hz. Hatice Kur’an Kursu öğrencilerini ziyaret etti.

Ümmü Şahin ilk olarak Çalkaya Mahallesinde hizmet veren ve geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen Hz. Hatice Kur’ an Kursu ardında ise Cihadiye Mahallesinde bulunan yine 4-6yaş gurubuna hizmet veren Hz. Sümeyye Kur’an Kursunu ziyaret ederek kurs öğrenciler ve öğretmenler ile biraraya geldi.

Ümmü Şahin ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Aksu’ da 4-6 yaş gurubu eğitim veren iki adet Kur’an Kursu bulunmakta, bunlardan ikincisi geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel tarafından yeni açılan Hz. Hatice Kur’an Kursu. Geçen hafta açılışı gerçekleştirilen bu kuran kursumuzu ziyaret ederek, çocuklarımızla biraraya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Ardından ilçemizde daha önce eğitim vermeye başlayan Hz. Sümeyye Kur’an Kursu öğrencileri ile de biraraya geldik. Ziyaretlerimizde bu yaş gurubu çocukların küçük yaşta dini eğitim almalarının güzelliğine şahit olduk” dedi.

Ümmü Şahin,  4-6 yaş gurubunda eğitim veren bu kurslarının önemini vurgulayarak bu yaş gurubuna hizmet veren Kur’ an Kurslarının ilim ve irfan yuvaları olduğunu söyledi.                          

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Ümmü, Şahin, 4-6, Yaş, Gurubu, Kur’an, Kurslarını, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı