Haber Detayı
22 Ocak 2019 - Salı 17:42 Bu haber 9594 kez okundu
 
Vedat Taşkıran Huzur Evi Sakinlerini Ziyaret Etti
Anavatan Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran Kütükçü Mahallesinde bulunan Şefkat ve Huzur Evi’nin sakinlerini ziyaret ederek büyüklerin hayır duasını aldı.
Siyaset Haberi
Vedat Taşkıran Huzur Evi Sakinlerini Ziyaret Etti

Anavatan Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran ziyaretinde il Yönetimi de eşlik etti. Hayatlarının ikinci baharını huzurevinde geçiren vatandaşları ziyaret eden Kepez Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran, büyüklerin elini öperek hatırlarını sordu. Vedat Taşkıran ziyaretinden oldukça memnun olan huzurevi sakinleri Taşkıran’a ziyaretleri için teşekkür etti.

“Sizlerin Duası Çok Önemli”

Huzurevi sakinleriyle sohbet eden Anavatan Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran, kendilerinden bir istekleri olup olmadığını sordu. Büyüklerin çok kıymetli olduğunu ifade eden Anavatan Partisi Kepez Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran, “Bizlere örfümüzü, adetlerimizi ve deneyimlerinizi aktaran siz değerli büyüklerimize sağlıklı ve sıhhat dolu uzun ömürler diliyorum. Saygı ve sevgilerimle ellerinizden öpüyorum. Sizlerin hayır duaları bizler için çok önemli bizler için dua edin” dedi. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Vedat, Taşkıran, Huzur, Evi, Sakinlerini, Ziyaret, Etti,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vedat Taşkıran Huzur Evi Sakinlerini Ziyaret Etti
Vedat Taşkıran Huzur Evi Sakinlerini Ziyaret Etti
Yorumlar
Haber Yazılımı