Haber Detayı
29 Ocak 2019 - Salı 02:39 Bu haber 10542 kez okundu
 
Vedat Taşkıran Ziyaretlere Devam Ediyor
Vedat Taşkıran Anavatan Partisi destekli Kepez Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak devam çalışmalara devam ediyor
Politika Haberi
Vedat Taşkıran Ziyaretlere Devam Ediyor

MUHTAR ZİYARETİ

Kepez Bağımsız Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran, Ayanoğlu Muhtarı Ahmet İltemir'i ziyaret etti.

Adaylığını açıkladığı günden itibaren adeta belediye başkanı gibi çalışmalarını sürdüren iş adamı Vedat Taşkıran, Ayanoğlu Muhtarı Ahmet İltemir’i ziyaret ederek, istişare yaptı. Taşkıran, "Halkın sorunlarını ve beklentilerini en yakından bilen mahallerimizin temsilcileri olan muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz. Yerel seçimler ve aday adaylığı sürecimizle alakalı fikir alış verişinde bulunduk. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Mahallerde yapılması gereken çalışmalar konusunda istişarelerde bulunduk" dedi

KEPEZ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

Kepez Bağımsız Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran Kepez İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Ergen’i Makamında ziyaret etti.

Ziyarette kendisini tanıtan Vedat Taşkıran, Muhittin Ergen ile Kepez ve Kepez’lilerle ile ilgili görüşme yaptı. Değerlendirmelerde bulunan Taşkıran, Kepez İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Ergen’e ilgisinden dolayı teşekkür edip görevinde başarılar diledi.

STK ZİYARETLERİ

Kepez Bağımsız Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran Uluslararası Tüm Engelliler Federasyonu (UTEF) Genel Başkanı Mete Kaçar’ı ziyaret etti.

Kepez Belediye Başkanı olduğumda engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak için çalışacaklarını açıklayan Vedat Taşkıran, "Ülkemiz ve dünyamız tüm engelleri yıkarak başarılara imza atan sporcuların örnekleriyle doludur. Tüm bu örnekler diğer engelli bireyleri cesaretlendirmeli ve hayata bakış açılarını değiştirmelidir. Yapmamız gereken Kepez’de engelli kardeşlerimiz için kolay, yaşanır bir hale getirmektir. Unutulmamalıdır ki hepimiz birer engelli adayı sayılırız" dedi.

UTEF Genel Başkanı Mete Kaçar da ziyaretten dolayı Vedat Taşkıran’a teşekkür etti.

SİYASİ PARTİ ZİYARETLERİ

Kepez Bağımsız Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran, Doğru Yol Partisi Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti

Doğru Yol Partisi Antalya İl başkanlında Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Dönmez ile bir süre sohbet ederek, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Vedat Taşkıran,” Liderlerimizin milletimizin bekası için gösterdikleri duruş bizim açımızdan çok önemlidir. Bu bir seçim ittifakı değildir. Doğru Yol Partisi’nin vereceği destek ile Kepez’de halk kazanarak bizler kazanarak, hizmet yolculuğumuza devam edeceğiz. Hep birlikte Kepez’i daha ileriye taşıyacağız. Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Dönmez’e samimiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum'' dedi.

Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Dönmez ise Kepez'de gerektiği şekilde seçim çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, Vedat Taşkıran’ın yanında olduklarını ifade etti.

ESNAF VE SANATKÂRLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ ZİYARETLERİ

Kepez Bağımsız Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran Muratpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Bucak’ı ziyaret etti.

Antalya ve ilçelerinde bir takım ziyaretlerde bulunan Kepez Bağımsız Belediye Başkan Adayı Vedat Taşkıran, Muratpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaret etti.

İlk olarak Muratpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaret eden Başkan Adayı Vedat Taşkıran faaliyetler hakkında Muratpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Bucak’tan bilgiler aldı.

Vedat Taşkıran "Anavatan İl teşkilatı olarak Muratpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Bucak’ı ziyaret ettik. Şehrimiz ekonomisine ve istihdama sağladıkları katkılar bizim için çok önemli. İlgileri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. “dedi.

Ziyarete Muratpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Bucak ev sahipliği yaptı. Başkan Adayı Vedat Taşkıran " Muratpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Bucak’ı ziyaret ederek verimli bir görüşme gerçekleştirdik" dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Vedat, Taşkıran, Ziyaretlere, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı