Haber Detayı
30 Aralık 2021 - Perşembe 20:09 Bu haber 2666 kez okundu
 
Yalçın: 2022 Yılı Umutları Yeşertsin
Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, 2022 yılının ülkeye ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk getirmesini diledi.
Politika Haberi
Yalçın: 2022 Yılı Umutları Yeşertsin

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, 2022 yılının ülkeye ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk getirmesini diledi.

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, yeni yıl kutlama mesajı yayımladı.
2021 yılının ekonomide yaşanan sıkıntılar ve salgın ile ilgili insanlara yapılan PCR aşı dayatmalarıyla sona erdiğini dile getiren Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, yeni yıldan herkesin farklı beklentiler içerisinde olduğunu söyledi.

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Liyakatsiz yöneticilerle idare edilmeye çalışılan Türkiye’de insanlarımız mutsuz, yarınlardan umutsuz yaşıyor. İnsanlarımız yoksullaşıyor. Alım gücü düştü. Devlet eliyle paradan para kazanan belli zümreye ödül niteliğinde kur farkı ödeneceği açıklanıyor. Parası olanda olmayan da alkışlıyor. Halkımızın tek derdi var geçim. Ülkeyi yönetenlerin derdi ise koltukta kalmak. Seçime gitmemek için direniyorlar. Çünkü kendileri de biliyor ki artık süreleri doldu halk yolcu edecek. Bizler, millet olarak el birliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz imkanlar ve öz kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak Lider Ülke Türkiye’yi oluşturmamız gerekiyor. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar kısaca yenilikler yılı diye mesajlar yayınlıyoruz. Ülke olarak yeni yılda daha çok çalışarak başarılı olmamız gerekiyor. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın, ülkemizin karanlıktan aydınlığa, özgürlükçü, eşitliğe dayalı, liyakatin esas alındığı, herkesin mutlu olduğu, adil gelir dağılımının olduğu, barış ve sağlık getirmesini diliyor, tüm halkımızın yeni yılını kutluyorum.”

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Yalçın:, 2022, Yılı, Umutları, Yeşertsin,
Yorumlar
Haber Yazılımı