Haber Detayı
21 Temmuz 2019 - Pazar 21:59 Bu haber 1149 kez okundu
 
Yat Limanında Kahvaltı Etkinliği Düzenlendi
Asayiş Haberi
Yat Limanında Kahvaltı Etkinliği Düzenlendi

Toplumumuzun ve insanlığın ortak sorunlarından olan engellilerimizin her gün hatırlanacağı bir ortamın yaratılması tüm toplumun olduğu gibi bizlerin de görevleri arasındadır. Sağlıklı bir toplum kendi engellilerine sahip çıkan, onların üretime katılmasını sağlayan, koruyucu olanakları yaratan bir toplumdur.

14 Temmuz günü Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneğinin otizmli bireyler ve aileleri ile Yat gezisi için limana geldikleri ancak yat gezisi için erken gelinmesi üzerine bekleme yaptıkları görülmüş, Otizmli Bireyler ve Aileleri Derneği görevlisi ile yapılan görüşmede Yat Limanında bulunan Emniyet Müdürlüğümüze bağlı sosyal tesisimiz Kafe 155’de, otizmli bireyler ve ailelerine kahvaltı etkinliği düzenlenmesi kararı verilmiştir.

Doğaçlama olarak gelişen (30) kişinin katılım gösterdiği etkinliğe tesis çalışanlarımızın öz verili çalışmasıyla yapılan hazırlıklar neticesinde otizmli birey ve ailelerinin nezih ve güzel bir ortamda kahvaltı yaparak vakit geçirmelerine yardımcı olunmuştur.

Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak toplumun aktif birer bireyleri olarak gördüğümüz engelli vatandaşlarımızın daima destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Yat, Limanında, Kahvaltı, Etkinliği, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı