Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 21:09 Bu haber 2190 kez okundu
 
Yeniden Refah Partisi Antalya il Başkanı Güneri 80 İl Ve 700’den Fazla İlçede Teşkilatlarımızı Kurduk
Yeniden Refah Partisi Antalya il Başkanı Hakan Güneri parti merkezinde Antalya Basınıyla bir araya geldi.
Politika Haberi
Yeniden Refah Partisi Antalya il Başkanı Güneri 80 İl Ve 700’den Fazla İlçede Teşkilatlarımızı Kurduk

Yeniden Refah Partisi Antalya il Başkanı Hakan Güneri yaptığı basın toplantısında şu ifadelere yer verdi. Başkan Güneri, “Bundan tam 1 sene önce kurulup. Türkiye'nin en hızlı organize olan en hızlı, büyüyen Partisi öldük. 80 il ve 700’den fazla ilçede teşkilatlarımızı kurduk.

 

Bu başarı hepimizin teşekkürler.

 

Türkiye Refah Partisi olarak Türkiye'nin zenginliklerim 82milyona ayrım gözetmeksizin adil şekilde paylaşacağız. “Yeniden Refah Partisi iktidarında dış politikada, iç politikada, ekonomide, sağlıkta, eğitimde, iç güvenlikte, inşallah milli görüş politikalarını uygulayacağız ve 50 seneden beri olduğu gibi yeni dönemde de bu milletin yüzünü yeniden refah ile yeniden milli görüş ile güldüreceğiz inşallah. Biz borçsuz, zamsız, vergisiz yıllık 100 milyar dolar kaynak paketini açıklayacağız. Daha iktidara gelmeden kalem kalem bu 100 milyar

ortaya koyduk hazırlığın, yaptık ve gelir gelmez bu kaynaklar, bulup milletimizin yüzünü göndereceğiz inşallah iktidara geldiğimizde işçi memur ve emekliye en az 50 maaş zammı yapacağız. Biz milli görüşüz, biz 54 hükümet ruhunun temsilcisiyiz Biz Adil düzenin temsilcisiyiz.

 

Geçmişte milli görüş olarak nasıl yaptıysak Yeni dönemde de geleceğiz ve yine yapacağız.  Allah'ın izni ve yardımı ile bu Aziz milletin Erbakan hocamızın tabiriyle " Tarihin en şerefli milleti olan bu azız milleti aç ı ve yoksulluk sınırının altından biz kurtaracağız İnşallah." Biz fakire fukaraya yardım etmek için insanlarımıza daha fazla erzak ve kömür yardımı yapmak için gelmiyoruz; biz bu ülkede fakirlik ve yoksulluğu ortadan kaldırmak için geliyoruz. Biz Adil ve Makul vergi sistemini hâkim kılacağız.

 

Çok kazanandan, zenginden daha çok, dar gelirliden daha az vergi alman bir Adıl vergi sistemi hâkim kılınacak "Yeniden Refah iktidarında dış politikada, iç politikada, ekonomide, Sağlıkta, eğitimde, iç güvenlikte inşallah milli görüş politikalarını uygulayacağız ve 50 seneden beri olduğu gibi Yeni dönemde de bu milletin yüzünü Yeniden Refah ile, yeniden Milli Görüş ile güldüreceğiz inşallah." Biz, " mevcut iktidar gitsin de ne olursa olsun." anlayışıyla değil, "bu milletin soruları çözülsün de kim çözerse çözsün, anlayışı ile siyaset yapıyoruz.

 

Biz yıkmak için değil, yapmak için geliyoruz. Kinle, hasetle, hırsla, intikam duygusuyla gelmiyoruz. Kim yapmış olursa olsun hayırlı hizmetleri takdir etmek, yapanları tebrik etmek için geliyoruz. Biz "mevcut iktidar gitsin de ne olursa olsun." anlayışıyla değil, "bu milletin soruları çözülsün de kim çözerse çözsün." anlayışı ile siyaset yapıyoruz. Biz yıkmak için değil, yapmak için geliyoruz. Yapılan hizmetlere teşekkür etmek, milli görüşün geleneklerinden bir tanesidir. Buna rağmen elbette ki eksik gördüklerimizi tamamlamak için geliyoruz.

Yapılan yanlışları milletimizin, İslam aleminin menfaatine olacak şekilde düzeltmek için geliyoruz."

 

Olan Büyük Kongremizi 17 Kasım 2019 Pazar günü Ankara'nın en büyük salonunda Ankara Arena salonunda, 81 ilden gelen ve emniyetin kayıtlarına göre 44742 kişi ile muazzam bir katılımla, büyük bir coşku ve heyecanla yaptık.

 

KONGREYE ANTALYA'DAN REKOR KATILIM SAĞLADIK. Kongreye katılmak için Başkent Ankara'ya adeta çıkartma yapan yeniden Refah Partisi Antalya İl Teşkilatı, 14 otobüs ve ayrıca şahsi araçlarla, Gönül verdiğimiz "Davamız" uğruna yollara düştük.

 

ÜLKENİN TEK UMUDU YENİDEN REFAH PARTİSİDİR. "Kongremizde gördüğümüz Türkiye'nin aydınlık geleceğidir, herkesin refah içinde yaşadığı Türkiye'nin artık çok yakın olduğudur. Herkesin ulaşabileceği bir adaletin çok yakın olduğudur. Bu kongremizde gördüğümüz; çocuklarımızın, gençlerin geleceğinin bugünden çok daha güzel olacağıdır. Ülkemizin kaynaklarının değerlendirilmesi ile elde edilen kaynakların, yine milletimize Adil olarak paylaştırılması ile yeniden büyük Türkiye'yi çok yakında kuracağımızdır. Bu kongremizde gördüğümüz Genel başkanımız Dr Fatih Erbakan liderliğinde hepimiz için güzel bir geleceğin burada olduğudur, ülkemizin, milletimizin, ümmetin ve insanlığın geleceğinin burada olduğudur."

 

HOCAMIZIN İZİNDEN TOPYEKÜN GİDECEĞİZ. Milli Görüş Lideri merhum Necmettin Erbakan'ın yolunda gideceğiz. 2.Erbakan dönemi iktidarı için var gücümüzle çalışacağız. 54 Erbakan hükümeti hala konuşuluyor, efsanevi destanın, O büyük mirasın temsilcisiyiz. Aynı anlayışın, aynı zihniyetin temsilcisi olmaya devam edeceğiz. Rahmetli Hocamız Profesör Doktor Necmettin Erbakan'ı özlemle anarken, yeni Liderimiz Fatih Erbakan ile Hocamızın izinden gitmeye devam ediyoruz Yeniden Refah Partisi ülkenin yeni umudu olacaktır. Erbakan hocamızın hedeflerinden hiç şaşmadan onun izinden topyekûn edeceğiz ülkemizi yeniden refaha kavuşturacağız.

 

“İKİNCİ ERBAKAN DÖNEMİ." ÇOK YAKINDA. Milletimizin, İslam âleminin ve tüm

İnsanlığın özlemle beklediği 2 Erbakan dönem, iktidarı için tüm gücümüzle çalışmalara devam edeceğizBu hareketin temelinde dua  ahlak ve maneviyat adalet ve zalimlere karşı dik durmak vardır.

 

Partimizin kapısı herkese ardına kadar açık.

 

Bu kapıdan içeri girdiğinizde sevgi bulacaksınız, saygı göreceksiniz, kardeşliği göreceksiniz” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Yeniden, Refah, Partisi, Antalya, il, Başkanı, Güneri, 80, İl, Ve, 700’den, Fazla, İlçede, Teşkilatlarımızı, Kurduk,
Yorumlar
Haber Yazılımı