Haber Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 19:05 Bu haber 3136 kez okundu
 
Yeniden Refah Partisi Antalya İl Başkanından Şok İstifa
Antalya Yeniden Refah Partisi Kurucu İl Başkanı Hakan Güneri Şok İstifasını Sosyal Medya Hesabından yayınlayarak duyurdu.
Politika Haberi
Yeniden Refah Partisi Antalya İl Başkanından Şok İstifa

Antalya Yeniden Refah Partisi Kurucu İl Başkanı Hakan Güneri Sosyal Medya Hesabındaki yaptığı paylaşım şu şekilde, “Antalya Yeniden Refah Partisi Kurucu İl Başkanı olarak Genel Başkan Fatih Erbakan beyin daveti ve tensipleriyle atanıp,15.Eylül 2019 tarihinde Antalya il 1.Olağan Kongresi ile seçilmiş olduğum Yeniden Refah Partisi Antalya İl başkanlığı görevimden kendi isteğimle bugün itibariyle “Gördüğüm lüzum üzerine “istifa ediyorum.

Göreve geldiğimiz günden beri bizlerden desteklerini esirgemeyen Genel Başkan Yardımcılarımıza, teşkilat mensubu kardeşlerimize teşekkür eder hürmet ve muhabbetlerimi sunarım.

Antalya teşkilatının kurulmasında emeği geçen ve şu an ismini sayamadığım Mücahit kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Millî Görüş Davasına, hizmet etmeye devam edeceğiz. Hayat iman ve Cihadıdır. Bizler biliyoruz ki bu davaya hizmet ancak son nefesimizi verince sonlanır ve o gün bu mücadelenin mükâfatıyla karşılaşırız.
Hep söylüyorum. Yol da uzun, yolculukta. Ama hikayenin sonunda ölüm baki
Bütün mesele bizim vereceğimiz imtihandır.

Biz bu davada makam mevki için değil Allah rızası için varız.
Kamu oyuna saygıyla duyurulur” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Yeniden, Refah, Partisi, Antalya, İl, Başkanından, Şok, İstifa, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı