Yazı Detayı
12 Haziran 2016 - Pazar 02:17 Bu yazı 1134 kez okundu
 
Trafik Polisleri Neden Ceza Kesmiyor
Fırat KART
 
 

Değerli Okuyucularım; Türkiye'nin Her Yerinde Bu Sorunlarla Karşılaşıyoruz. Engelli Kardeşlerimizin Sorunlarını İletiyoruz Gerek Basınla Gerekse Etkinliklerle Fakat Bu Sorunlara Bir Çözüm Bulunamadı.

Türkiye Genelinde Engelli Kardeşlerimizin Tekerlekli Arabalarla Rahatça Gidebilmeleri İçin Kaldırıma Rampa Yapılıyor. Fakat Bazı İnsanlıktan Çıkmış Kişiler Engelli Bireylerimizin O Rampaya Çıkmasını Engelliyorlar Nasılmı Engelliyorlar?

Kaldırımdaki Rampaların Önüne İnsanlıktan Çıkmış Şahıslar Gelip Arabalarını Rampaların Önüne Koyuyorlar Bu Nedenden Dolayı Engelli Kardeşlerimiz Yoldan Gitmek Zorunda Kalıyorlar, Ve Korkuyorlar Araba Çarpar Diye Ama Nafile Bu Türkiye Genelindeki İnsanlıktan Çıkmışlar İçin Kaç Defa Desek Hiç Bir İşe Yaramıyor. Değerli Okuyucularım; Engelli Kardeşlerimizin Yanına Gittim Ve Sorunlarını Dinledim En Büyük Sıkıntılarıda Kaldırımdan Engelli Bireylerimiz İçin Yapılan Rampaların Önüne Arabalarını Parketmeleri Peki Polise Danıştınızmı Hiç? Polis Ceza Yazmıyormu Böyle İnsanlara?

Bizler Polise Gitsekte Şikayette Bulunsakta Fotoğraflarını Çeksekte Hiçbir İşe Yaramıyor Dİye Söylediler. Bende Engelli Bireylerimin Kardeşlerimin Sesini Duyurmak İçin Bu Yazımı Yazmaya Karar Aldım. Buradan Türkiye Genelinde Görev Yapan TRAFİK POLİSLERİNE SESLENMEK İSTİYORUM.

Bu Olaylara Bir Çare Bulunsun Engelli Kardeşlerimizin Sorunları Çözülsün Rahat Bir Türkiye Olsun. Saygı Ve Sevgilerle Allah'a Emanet Olun Değerli Okuyucularım.

İnşallah Yazımızı Yetkili Kişiler Görür Ve Bir Sorun Bulurlar.

 
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı