Yazı Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 20:03 Bu yazı 77 kez okundu
 
Öfke ve Farkındalık
Neval KÜTÜK
nksatya83@gmail.com
 
 

Öfke ortaya çıktığında karanlık çöker ve bilincin ışığı söner. Öfke, ebedi ruhi varlığa nüfuz edince öfke cehennemi ortaya çıkar ve o cehennemde kişi kendini kaybeder.

Kendini kaybeden kişinin kendi özvarlığına ulaşması için Dünya Değişim Akademisinde uygulanan Değişim programları uygulanmalıdır. Böylece tekrar öze dönüş gerçekleşir. 

Öfke, duygusal bir akıştır ve eğer kişi kendini bu akışa kaptırırsa öfke daha çok birikerek öfke patlamalarına neden olur. O yüzden öfke tezahür edince öfkeyi tanımak, neden çıktığını anlamak, ona tarafsız tanık olarak bakmak, yargılamadan sadece gözlemlemek çok önemlidir. 

Öfke son derece yıkıcıdır. Bu yıkıcığı kişi yaşayınca farkında olmalı ve her seferinde öfkenin ortaya çıkmaması için kendini yönetebilmelidir. Bu, bir sanattır. 

Değişim programları sayesinde bu sanatta her geçen gün ustalaşabilirsiniz.

Gerçeği bilmek dönüştürücü ve değişimi sağlayıcıdır. Gerçeğin ışığı tüm negatifleri pozitife dönüştürür. Böylece öfkeden özgürleşirsiniz. Gerçeği görmek cesaret ister, bu cesaret meşalesini bilgi ve farkındalıkla yaktığınızda öfke cehenneminden çıkıp  cennete geri dönüş yapacaksınız. 

Öfke ile ilgili anlayış ve bilgi sayesinde öfkeden arınacak ve özgürleşeceksiniz. Öfkenin sizi ele geçirmesine ve yönlendirmesine izin vermeyin, siz öfkeyi yönetin..

Öfke bayrağını siz ele geçirin ve zararlı etkilerinden kendinizi koruyun.

Mutlu sağlıklı huzur dolu hayat için öfkeyi tüm bünyenizden temizleyerek yepyeni bir insan olun.

Mutlu değişimler...

 
Etiketler: Öfke, ve, Farkındalık,
Yorumlar
Haber Yazılımı