Astroloji

 

 

 
Akrep (06.07.2022)
Değerlendiremediğiniz fırsatlar kapınızı çalabilir, zamanında neden olmadığını daha iyi anlayabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler konusunda yanılgılarınızdan kurtuluyorsunuz. Hayatınızı ne yönde şekillendirmek istiyorsanız onlarla yüzleşeceğiniz bir gündesiniz. Dil çalışmaları, farklı iş kaynakları ve maddi getiri sağlayacak detayları düşünmek iyi bir fikir olabilir.
 
Aslan (06.07.2022)
Hakkınız olanı teslim alacağınız bir gün olabilir. Korkularınızı, bu yüzden ertelediğiniz konuları düşünebilirsiniz. Bu da size her şeyle yeniden ilgilenmek için bazı olanaklar tanıyabilir. Parasal konularda toparlanmak ya da yatırımlarınızı gerçekleştirmek adına ailenizden gelecek desteklerle sizi kısa vadede rahatlatabilir.
 
Balık (06.07.2022)
Kendiniz için neler yaptığınızı, yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Beklentilerinizin ne kadarının gerçekleştiğini görmek, olumsuz durumların sebepleriyle yüzleşmek ve emeklerinizin karşılığını almaya başlamak mental olarak sizi yorabilir. Aynı anda pek çok duyguyla ilgilenmek yerine hayatınıza bir sıralama getirmelisiniz.
 
Başak (06.07.2022)
Hayatınızdaki insanlarla ilgili bugüne kadar fark etmediğiniz detaylar yüzünüze çarpabilir. Size yapılan haksızlıkların son bulmasına, kendinize yaptığınız haksızlıklar da dahil olacaktır. Öncelik ve önem sıralamanızı değiştirmeniz gerekebilir. Arkadaş çevreniz tarafından destekleniyorsunuz.
 
Boğa (06.07.2022)
Çevrenizdeki bazı insanlarla aranızda maddi ve manevi durumlar, sorunlar gündeme gelebilir. Borç alışverişi, birlikte iş kurma ya da organizasyonlara dahil olmak gibi düşüncelerinizi heyecan ve hayaller yerine, gerçeklerle hayata geçirmelisiniz. Hislerinizin size karşı objektif olmasına izin verin.
 
İkizler (06.07.2022)
Parasal konular ve kariyerinizdeki son durumunuzu değerlendirebilirsiniz. Geldiğiniz noktayı, buraya kadar elde ettiklerinizi düşünmek size iyiyi geliştirme kötüyü sonlandırma fırsatı tanıyor. Dalgınlık, duygusal olarak yorgunluk yaşamanız iş yazışmalarında yanlışlıklar doğurabilir. Dikkatinizi sorumluluklarınıza vermelisiniz.
 
Koç (06.07.2022)
İçsel sorgulamalar yapabilirsiniz. Güven duyduğunuz ilişkileri ve ortamları zorlayan koşulları terk etmek için kendinize mantıklı sebepler bulabilirsiniz. Bu bir nevi yüzleşme gibi olacağından, hem ailenizde hem de kendi içinizde önemli konuşmalar gerçekleşebilir.
 
Kova (06.07.2022)
Kendi önceliklerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Alacak verecek tahsilleri ve ödemelere zaman ayırmak gerekebilir. Bunu yaparken de, hem gerçek hem de mecazi anlamda iyi bir muhasebe uygulamalısınız. Bu sayede geldiğiniz ve gideceğiniz noktayı görmek de kolaylaşacaktır. Ev ve iş ortamında düzenlemelere gidebilirsiniz.
 
Oğlak (06.07.2022)
İşlerinizin planlarınız dahilinde gitmediğini görmek motivasyonunuzu düşürebilir. Bir durum değerlendirmesi yapmak yeni bir yol haritası çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi fazla zorlamamalı, her konuyu herkesle konuşmamalısınız. Özellikle sosyal mecralardaki yazışmalarınızda daha dikkatli olmanızda fayda var, dalgınlık size istemediğiniz cümleler kurdurabilir.
 
Terazi (06.07.2022)
Sağlık sorunlarınızla ilgilenmek ve gerekli kontrolleri yaptırmak için ideal bir gün olabilir. Önlem almak, daha fazla dikkat etmek gereken konuları takip etmelisiniz. Fiziksel olarak iyi hissetmeniz, iş ortamınıza ve iş yapma şeklinize de yansıyacaktır. Sorumluluklarınızın farkına varıyorsunuz.
 
Yay (06.07.2022)
Aile içinde bazı konuların aslı ortaya çıkabilir. İşlerin sizin düşündüğünüz gibi ilerlemediğini görmek, öfkeli olmanıza neden olacağı için öngörülü ve makul kalmanızda fayda var. Ekonomik ve duygusal konularda odak noktanız aileniz ve buradan göreceğiniz destekler olabilir.
 
Yengeç (06.07.2022)
Günü kendinize ayırabilir, hayattaki asıl hedefinizi ve olmak istediğiniz kişiyi düşünebilirsiniz. Kendinize hem fiziksel hem de mental olarak yenilikler katacağınız sonuçlar alabilirsiniz. Bu sonuçların hepsi, bugüne kadar vermiş olduğunuz emeklerle doğru orantılı olacaktır. Hukuksal konular gündeme gelebilir, her şeyi ince eleyip sık dokumanızda fayda var.

 

 

 

Haber Yazılımı