Astroloji

 

 

 
Akrep (15.06.2019)
Günün başından itibaren Ay, boşlukta ilerliyor. Saat 12:02 itibariyle ise Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu zaman dilimine kadar kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili değişimler yapmak için öğleni beklemenizde yarar var. 12:02’den sonra daha çok gelirinize odaklanacağınız bir sürece giriyor olacaksınız. Mevcut gelirinizi arttırmak için yeni fırsatlar araştırabilirsiniz.
 
Aslan (15.06.2019)
Güne başladığınızda Ay boşlukta ilerliyor. 12:02’de Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu zaman dilimine kadar evinizdeki eski işleri tamamlamaya kendinizi verebilirsiniz. Saat 12:02 olduğunda ise sizler için aşk hayatınızda çok şanslı bir gün başlıyor olacak. Geçmişteki duygusal yaralarınızı sardığınız, partnerinizle beraber tutkulu bir birliktelik yaşayacağınız bir süreç geçirebilirsiniz.
 
Balık (15.06.2019)
Ay, hareketini boşlukta sürdürüyor. Güne başladığınızda zihniniz karışık olabilir. Bazen iyi taraftan bakmayı unuttuğunuzu fark edebilirsiniz. Saat 12:02 itibariyle Ay, Yay burcuna geçiş yapıyor. Geleceğinize odaklanacağınız bir süreçte olacaksınız. Kariyer hayatınızda değişimler yapmak istiyorsanız öğleden sonra yeni fırsatlar araştırabilirsiniz. Geleceğinizi garanti altına almak bugün her şeyden önce gelebilir.
 
Başak (15.06.2019)
Günün başlangıcında Ay boşluktaki hareketine devam ediyor. 12:02’ye kadar attığınız mesajlar veya mailler havada kalabilir. Tekrardan kontrol etmenizde yarar var. 12:02 olduğunda Yay burcuna geçen Ay, sizler için daha huzurlu bir günü karşınıza getiriyor. Ailenizle beraber hoşça vakit geçireceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Aranızda olan kırgınlıklar varsa tam da yaralarınızı sarma vaktinin geldiğini görebilirsiniz. Evinizde de değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz.
 
Boğa (15.06.2019)
Günün ilk yarısında Ay, hareketini boşlukta sürdürüyor. Saat 12:02 olduğunda ise Yay burcuna giriş yapıyor. Bu zaman dilimine kadar sevdiğinizle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. 12:02 sonrası ise daha çok maddi konularınız ön plana çıkabilir. Borçlarınıza, ödemelerinize vakit ayırabilirsiniz. Elinize beklediğinizden daha güzel paralar geçeceğine dair haberler alabilirsiniz.
 
İkizler (15.06.2019)
Ay, günün başlangıcında boşlukta hareketini sürdürüyor. 12:02 itibariyle ise Yay burcuna giriş yapıyor. Bu saate kadar iş görüşmelerinizde, toplantılarınızda sonuç almakta zorlanabilirsiniz. Bu saat sonrasında ise evlilik ve ilişki hayatınız öne çıkıyor. Sevdiğinizle beraber romantik bir günün ikinci yarısı sizleri bekliyor olabilir. İlişkisinde netlik kazanmayanlar varsa akşam saatlerinde harekete geçebilirler.
 
Koç (15.06.2019)
Günün başlangıcında Ay, boşlukta hareket ediyor. Saat 12:02’de ise Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu saate kadar finansal işlemleriniz havada kalabilir. Günün geri kalanında pozitif etkiler hakim olacaktır. Beklediğiniz olumlu gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Spor yapmaya vakit ayırabilirsiniz. Geleceğe dair seyahat planları için kolları sıvayabilirsiniz. Akademik işleriniz için çaba sarf edebilirsiniz.
 
Kova (15.06.2019)
Güne başlarken Ay, hareketine boşlukta devam ediyor. Kariyer hayatınızla ilgili konularda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Ay, saat 12:02’de Yay burcuna giriş yapıyor. Bu zamanla birlikte sizlerin de şansı açılıyor. Günün kalanında pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olmaz derken bir anda yüzünüz gülebilir. Sosyal yönünüz ortada olabilir. Dostlarınızla beraber zaman geçirebilirsiniz.
 
Oğlak (15.06.2019)
Bugün Ay, günün başlamasıyla boşluktaki hareketini sürdürüyor. 12:02 itibariyle de Yay burcuna geçiyor. Bu zamana kadar hayatınızda netlik kazanmayan konular kafanızı karıştırabilir. Saatler 12:02 olunca sizler için de daha duygusal bir gün başlıyor olabilir. Geçmişteki konulara takıldığınız, anılarınızı hatırladığınız bir gün geçirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hisleriniz de güçlü olacaktır.
 
Terazi (15.06.2019)
Ay, günün ilk kısmında boşlukta hareket ediyor. Maddi konularınızda işlemler yapmak istiyorsanız, saat 12:02’ye kadar beklemenizde yarar var. Aksi halde para askıda kalabilir. Saatler 12:02 olduğunda ise Ay, Yay burcuna geçiyor. Bu saat itibariyle daha sosyal olacağınız bir gün sizleri bekliyor. Kardeşleriniz, akrabalarınız ön plana çıkabilir. Kültürel aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Eğitimle ilgili de konularda pozitif etkiler alacaksınız.
 
Yay (15.06.2019)
Ay, bugünün başında boşlukta hareket ediyor. Saat 12:02’ye kadar yeni işlere başlamak yerine eski işlerinizi tamamlamak iyi olacaktır. 12:02 olduğunda ise Ay, sizlerin burcuna geçiş yapıyor. Sizler için de enerjik, pozitif bir gün başlıyor. Bugün olumlu haberler alabilirsiniz. Partnerinizle de beraber güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişimler yapmak için öğleden sonra güzel sonuçlar alabilirsiniz.
 
Yengeç (15.06.2019)
Ay, günün yarısı boşlukta kalıyor. Saat 12:02’de ise Yay burcuna giriş yapıyor. Öğlene kadar aşk hayatınızda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Aklınızı kurcalayan konular olabilir. Çocuğunuzdan da haber almakta zorlanabilirsiniz. 12:02 itibariyle ise çalışma hayatınızdaki konulara yoğunlaşabilirsiniz. Geçmişte yaptıklarınızdan ders çıkartabilirsiniz. Sağlığınız bugün daha iyi olabilir. Psikolojik olarak iyimser bir ruh halinde olacaksınız.

 

 

 

Haber Yazılımı