Astroloji

 

 

 
Akrep (12.12.2019)
 Aşk hayatınızın ve sosyal çevre ilişkilerinizin gündemde olduğu bugün iletişimde bazı aksaklıklar olabilir. Yapıcı tavır içinde olursanız sorunları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Rekabet etmek bugün sizin için doğru olmayacaktır. Content Video - Akrepler para konularına dikkat!
 
Aslan (12.12.2019)
 Hayatınıza dair var olan problemleri çözmek için adım atmak isteyeceğiniz bir gün. Konuşmak için karşı tarafı ikna ederek var olan sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu konuda ilk adımı atan taraf olmaktan çekinmeyin. 
 
Balık (12.12.2019)
Sezgilerinizle doğru yolu bulacağınız özel bir gün. Duygularınıza tercüman olan anlayışlı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Geçmişten taşıdığınız yüklere dikkat edin. Sevdiklerinizle duygularınızı paylaşırken kaygılardan uzak durun. 
 
Başak (12.12.2019)
Geçmişte yaşamış olduğunuz sorunlara karşı tavrınızı net bir şekilde ortaya koyduysanız bugün onların karşılığını alabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerde biraz daha sabırlı olmalı ve üzerinize düşen görevi layıkıyla yerine getirmelisiniz.  Content Video - Başaklar aradığınız cevapları bulacaksınız!
 
Boğa (12.12.2019)
Bugün ihtiyacınız olan bilgileri çevrenizden öğrenebilirsiniz. Geçmişteki borçlarınızla ilgili olumlu durumlar söz konusu olabilir. Sorumluluklarınızı aksatmadan ilerlemeniz bugün çok daha doğru olacaktır. Content Video - Boğalar sınırlarınızı koruyun!
 
İkizler (12.12.2019)
 Sosyal çevrenizle bir arada olmak ve onlarla zaman geçirmek isteyebileceğiniz bir gün. Çevrenizdekilerle sohbet ederken bir arkadaşınızla aranıza mesafe koymanız gerektiğini hissedebilirsiniz. 
 
Koç (12.12.2019)
 Bugün kendinizle baş başa kalmak isteyebilir ve biraz geri planda olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi dinlemek ve enerjinizi toparlamak için bireysel vakit geçirmek size iyi gelebilir. Çok fazla konuşmanız gereken durumlarda ölçülü olmayı seçmelisiniz.  Content Video - Koçlar rekabetten uzak durun!
 
Kova (12.12.2019)
 Beklentilerinizin karşılanması için bazı konuşmaları sizin başlatmanız gerekebilir. Bu konuşmanın sonrasında devamlılığı olan olumlu durumlar serisini başlatabilirsiniz. Bugün girişken cesur hareketler size kazandıracaktır.
 
Oğlak (12.12.2019)
Aşk ilişkinizde partnerinizin yeni bir bakış içerisinde olması ilişkinizin seyrini değiştirebilir. Partnerinizin olayları farklı açılardan görebilmesi için onu düşünmeye sevk eden olumlu konuşmalar içinde olmalısınız. Content Video - Oğlakların sorunlarını çözeceği bir hafta!
 
Terazi (12.12.2019)
Çalışma ortamınızdaki arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizdeki ortaya çıkan bu fikir ayrılıklarını iletişim gücünüz sayesinde başarıyla noktalayabilirsiniz. Uzlaşmacı olma fikrince asla vazgeçmeyin. Content Video - Teraziler için farkındalık haftası!
 
Yay (12.12.2019)
 İş ve çalışma hayatınızda bazı detaylar gözünüzden kaçabilir ve bu durum canınızı sıkabilir. Gün içinde yapmış olduğunuz planların iptal olması sizi olumsuz düşünce içine itmemelidir. Şartlara uyum sağlamayı öğrenmelisiniz. Content Video - Yaylar büyük sürprizlere hazır olun!
 
Yengeç (12.12.2019)
 İlişkilerinizdeki rekabet ve kıskançlık temalı konulara dikkat etmelisiniz. Paylaşımlarınıza ve ne konuştuğunuza dikkat etmeniz sizi bir takım olumsuz durumlarda kurtaracaktır. Arkadaşlarınızla bugün zaman geçirmeyi deneyin. 

 

 

 

Haber Yazılımı