Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 18:36 Bu haber 1497 kez okundu
 
Alışveriş Merkezlerinde Totem Led Ekran Kullanımı
Asayiş Haberi
Alışveriş Merkezlerinde Totem Led Ekran Kullanımı

Alışveriş merkezlerinde çok sayıda mağaza yer alırken bu mağazalar arasında aynı sektörde hizmet veren firmalar da bulunur. Birbirleri ile kıyasıya bir yarış içerisinde olan firmalar olabildiğince çok sayıda reklam vererek müşterileri rakiplerine kaptırmamak adına bir yarış içerisinde olurlar. Totem led ekran teknolojisi son dönemde bu yarışın en önemli etmenlerinden bir tanesi olarak gösterilebilir. Mağazalar, alışveriş merkezlerinde yer alan totem led ekranlara reklamlarını vererek, ziyaretçiler henüz alışveriş merkezlerine girmeden önce onları etkilemeyi amaçlar.

Bu amaç doğrultusunda hizmet veren totem led ekran modelleri de genel olarak alışveriş merkezlerinin dışına kurulmaktadır. Bu ekranlarda alışveriş merkezinin sunduğu avantajlar ve öne çıkan markalar ziyaretçilere gösterilmektedir. Bu ekranlarda kendisine yer bulmak adına kıyasıya bir yarışta olan firmalar her zaman harcadıkları reklam ücretinin karşılığını en iyi şekilde alırlar. Alışveriş merkezlerinde yer alan totemler çok büyük ebatlarda olduğundan herkesin dikkatini çekerek mağazaların müşteri sayısını çok kısa bir süre içerisinde arttırmayı başarmaktadır.

Totem Led Ekranların Etkileri Nelerdir?

Alışveriş merkezleri genel olarak çok işlek caddelere ya da çevre yollarının kenarına kurulmaktadır. Alışveriş merkezlerinin en büyük amacı her zaman o bölgeden geçen insanları mağazalara çekmek ve burada mümkün olduğunca kalmalarını ve alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Bunun için de ilk olarak insanların dikkatinin çekilmesi gerekir. İçeride yer alan markalar ve bu markaların ürünleri totem led ekran üzerinde gösterildiğinde müşteriler bundan etkilenir ve alışveriş merkezine doğru yönelim gösterirler.

Kendileri için uygun bir yemek mekânı arayışı içerisinde olan kişiler, totem led ekranlarda gördükleri yemek videoları ile birlikte alışveriş merkezine doğru yönelim gösterecektir. Kendisine uygun bir kıyafet almayı düşünen kişiler ekran üzerinde önemli markaların indirimlerini gördüğü anda farklı adresler yerine alışveriş merkezlerini seçebilir. Tüm bunlar totem led ekran üzerinde yer alan reklamlar sayesinde gerçekleşmektedir. Totem led ekranlar, hem gündüz saatlerinde hem de karanlık çöktüğünde çok etkili bir görüntü sunduğundan alışveriş merkezlerinin açık olduğu her an fayda sağlamayı başarmaktadır.

Totem Led Ekranların Siparişleri Nasıl Verilir?

Totem led ekranların ebatları son derece büyüktür. Herkesin dikkatini çekmesi amaçlandığından olabildiğince büyük ebatlarda ki ürünler tercih edilir. Bu ebatlardaki bir ekranın siparişinden montajına kadar tüm işlemlerin büyük bir profesyonellik içerisinde seyretmesi gerekmektedir. Ülkemizde led ekranların üretiminden montajına kadar tüm aşamalarda başarılı hizmetler veren Fetih Led gibi firmalar yer alır. Bu firmalar, müşterilerinin her zaman yanında olurken tüm aşamaları kendileri hallederler. Totem led ekran fiyatları bu üreticilerde son derece uygun düzeydedir ve direkt olarak başka bir aracı olmadan ürünler alıcıya ulaştırılır.

Siparişlerini vermek için mevcut alan üzerinde ölçümler yapan işletme sahipleri sonrasında nasıl bir ekrana ihtiyaç duyduğuna karar verirler. Kısa süre içerisinde üretici firmaya ulaşarak taleplerini belirten işletmeler hemen geri dönüş alırken üretimin gerçekleşebileceği tarihi öğrenirler. Verilen gün ve saatte üretimler gerçekleşirken üretici firmalar tarafından montaj işlemleri de tamamlanır. Totem led ekran fiyatları montaj öncesinde belirlenerek işletmelere sunulmaktadır. Ödeme işleminin hemen ardından totem led ekranlar gönül rahatlığıyla kullanılmaya başlanabilir.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Alışveriş, Merkezlerinde, Totem, Led, Ekran, Kullanımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı