Haber Detayı
21 Ocak 2020 - Salı 22:30 Bu haber 2432 kez okundu
 
Antalya’ da Akşener Coşkusu
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener; Milletimizin Yüzde 64’ü Parlamenter Sisteme Dönmek İstiyor.
Politika Haberi
Antalya’ da Akşener Coşkusu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Antalya programının ilk gününde Gazipaşa, Alanya, Manavgat, Serik ve Aksu ilçelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen ve uzun uzun sohbet eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener gittiği her yerde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Manavgat’ta İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal tarafından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in onuruna gerçekleştirilen yemeğe ise binlerce kişi katıldı. Tüm Manavgatlıların hiç bir ayrım gözetmeksizin davet edildiği programda birlik ve beraberlik mesajı verildi. Soğuk havaya aldırmadan programa akın eden binler Akşener’i adeta bağrına bastı.

Vatandaşların sevgi çemberine aldığı İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, istekleri kırmayarak fotoğraf çektirdi. Antalya programı hakkında bilgi veren Akşener “Bugün 5 yarın 5 olmak üzere 10 ilçemizi ziyaret edeceğiz. Esnaflarımızla bir araya geleceğiz, vatandaşımızla bir araya geleceğiz. Sonrasında sırasıyla diğer büyükşehirlerimizde de benzer bir çalışma yapacağız” diye konuştu.

Antalya’ya verdiği önemi her fırsatta dile getiren Akşener daha önce Antalya’ya sık sık ziyarette bulunduğunu söyledi.

Türkiye’de siyasetin Ankara merkezli hale gelmesini de eleştiren Akşener “Yani yukarıda horoz dövüşü yapmak kadar kolay hiçbir şey yok. O, ona çemkiriyor; bu, buna bağırıyor, o, ona sövüyor tamam bitti. O haftayı o şekilde geçiriyor Türkiye. Hâlbuki insanımızın pek çok problemi var, işsizimiz çok” diye konuştu.

Akşener, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi keşke başarılı olsaydı ama olamadı. Buna karşılık bizim bir çözüm önerimiz var. En son vatandaşımızın yüzde 64'ü iyileştirilmiş, güçlendirilmiş, eski arızalarından kurtarılmış, sivil bir anayasayla parlamenter sisteme dönmek istiyor” dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Tuba Vural Çokal da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Antalya’ya her zaman önem verdiğini söyledi. Dr. Çokal “Antalya Meral Akşener’i, Meral Akşener’de Antalya’yı çok seviyor. İlk gün gittiğimiz her yerde büyük bir coşkuyla karşılandık. Bu bizi çok mutlu etti” dedi.

Programına Serik ve Aksu ziyaretleri ile devam eden Akşener Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odasında, oda başkanları ile bir araya geldi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Antalya’, da, Akşener, Coşkusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı